Call Of Duty - Finest Hour - Xbox

5030917025419

5030917025419

Použité

91 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

275 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Call Of Duty - Finest Hour - Xbox Bazar

Popis

PEGI hodnocení: 16+

Activision říká:
Call of Duty: Finest Hour převezme konzolové hráče do bojových front, aby zažili filmovou intenzitu, chaos bitvy a epické momenty druhé světové války v nových kampaních napříč severoafrickou, západní a východní frontou.

Původní hra pro konzolové systémy, Call of Duty: Finest Hour přináší zcela nové úkoly představující autentický bojový tým, výbušné vozové akce a filmové speciální efekty, které dodají úchvatný akční thriller první osoby. Pokrývající tři spojenecké kampaně, hráči zažívají některé z nejsilnějších bojů v historii a poprvé převezmou roli více postav v rámci ruských, britských a amerických sil.

KEY CHARAKTERISTIKY: Kinematická intenzita války - Zahrajte si epické bitevními chvíli, které vrazily hráče na fronty nejsilnějších bitev druhé světové války - všude kolem se objevovaly zvuky a zvuky války. Bojujte s nacistickým válečným strojem ve všech nových autentických bojových misích, které pokrývají severoafrické, východní a západní fronty roztrhané válkou. Nové úkoly se pohybují od epických konfliktů na bojištích, kde se stovky vojáků účastní koordinovaných taktických útoků, sabotáže, stealth a sniperských misí. Navíc se hráči zabývají větším bojem proti vozidlům, což zahrnuje volnost pohybu, aby se dostaly a vyháněly z vozidel jako volání na služby. Bratři ve zbrani - Zažijte kamarádství družstva, spojeného dohromady v chaosu bitvy. Prostřednictvím pokročilého AI bude hráčský tým fungovat jako vyškolená vojenská jednotka s autentickou taktikou a manévry, která stanoví potlačení požáru, zajišťuje pokrytí požáru a koordinuje útoky na nepřátelské pozice. Zažijte válku skrze šest unikátních hráčských rolí, přičemž každá postava nese osobní a vlastenecký příběh, který to řekne. Poprvé hrajte v rámci jedné kampaně jako několik znaků, protože nové role jsou odhaleny prostřednictvím interwebovaných příběhů. Allied Front - Po prvé, hráči konzoly budou schopni zažít válku z mnoha pohledů - očima nového obsazení amerických, britských a ruských vojáků. Zařadit se jako surový ruský branný důstojník, vrhnutý do bolestného boje ve Stalingradu; převzít roli britského velitelství PPA - vyslalo se odvážné nájezdy v severní Africe; a bojovat proti nacistickým tankovým silám v celém Belgii jako americký tankový velitel z proslulého 761. tankového praporu "Black Panther". Bitevní nepřátelé s arzenálem více než 30 autentických zbraní z 2. světové války z ruského, britského, amerického a německého arzenálu včetně pistolí, kulomety, ostřelovací pušky, granáty a další online multiplayer (verze PlayStation 2 a Xbox) týmový multiplayer. Spolupracujte s hráči z celého světa jako tým, který eliminuje nepřátele a plní cíle mise. Vyberte si z nejrůznějších týmových her nebo stanete posledním mužem v týmu Team Deathmatch. Vypolejte spojencům nebo nepřátelům hlasovou podporu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta