Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy - Xbox

5030917021985

5030917021985

Použité

Není skladem


467 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy - Xbox Bazar

Popis

Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi je dynamická jednotná a multiplayerová akční zkušenost představující zcela nový epický příběh. Hráči jsou ponořeni do role učeňů na Jedi Akademii Luka Skywalkera, kde se učí síle a nebezpečí Síly. Prostřednictvím množství komplexních a bohatě detailních prostředí hvězdných válek, včetně dvakrát tolik unikátních míst, jako jsou hráči Star Wars Jedi Outcast, se hráči potýkají s řadou silných a zákeřných nepřátel.

Poprvé v seriálu hry Jedi Knight: Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi umožňuje hráčům vytvářet a přizpůsobovat své vlastní postavy výběrem různých charakteristik včetně druhů, pohlaví, oblečení a fyzických atributů, jako jsou vlasy a obličejové rysy. Kromě toho mohou hráči vytvářet vlastní světelný mezer, který vybere barvu rukojeti a břitu. Jak učni pokročili ve svém výcviku, budou k dispozici různé světlomety, jako například dvojitý světelný meč nebo dvě světla.

Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi začíná krátce po ukončení událostí ve Star Wars Jedi Outcast. Hráči vytvářejí jedni čarodějnickou postavu a připojují se k Jedi akademii na Yavinu 4, aby se naučili způsoby síly pod vedením Luka Skywalkera a Kyle Katarna. Zatímco mladý učeň se pustil do různých misí, aby vylepšil své dovednosti a schopnosti, objeví se tajemná skupina, která způsobuje zmatek v celé galaxii. Dokud nebude obnovena objednávka, osud akademie Jedi - a budoucnost samotné galaxie Hvězdných válek - zůstává v rovnováze neisté.

Zatímco hráči budou schopni dosáhnout více pomocí světla v Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, budou mít k dispozici různé zbraně - nové a staré - k dispozici včetně blasteru, blasterové pušky, bowlingu Wookiee, císařského opakovače, a destruktivní elektromagnetickou pulzní pistoli.

Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi umožňuje hráčům ponořit se do vesmíru klasických hvězdných válek, když se naučili roli studentů, kteří se chtějí naučit způsoby síly od mistra Luka Skywalkera. Hráči budou spolupracovat se slavnými klasickými hvězdnými válkami a postavami a zároveň čelí konečné volbě: bojovat za dobro a svobodu na světle nebo sledovat cestu sil a zla na temnou stranu. Hráči si mohou vytvořit vlastní postavy tím, že definují různé charakteristiky, jako je druh, pohlaví, oblečení a fyzické atributy, které umožňují získat osobní zkušenost před vstupem do akademie, aby se naučil silám - a nebezpečí - Síly. Vytvořte si vlastní světelný meč z rukojeti do barvy čepele. Využijte dva, pokud upřednostňujete nebo vyzkoušíte konečný dvojitý světelný meč, který proslavil Darth Maul. Jedinečný výběr stupňovitých úrovní umožňuje hráčům zvolit si své dobrodružství a misí, které podniknou na základě dovedností, které potřebují k tomu, aby se stali konečným Jedi Knightem. Další režimy pro více hráčů přidávají hloubku dědictví Dark Forces / Jedi Knight. Hráči se mohou účastnit v různých unikátních režimech. Nové vozy, zbraně a hvězdné války posilují hráči Star Wars.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta