Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy - Xbox

5030917021985

5030917021985

Použité

91 Položek skladem

14 dnů

492 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy - Xbox Bazar

Popis

Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi je dynamická jednotná a multiplayerová akční zkušenost představující zcela nový epický příběh. Hráči jsou ponořeni do role učeňů na Jedi Akademii Luka Skywalkera, kde se učí síle a nebezpečí Síly. Prostřednictvím množství komplexních a bohatě detailních prostředí hvězdných válek, včetně dvakrát tolik unikátních míst, jako jsou hráči Star Wars Jedi Outcast, se hráči potýkají s řadou silných a zákeřných nepřátel.

Poprvé v seriálu hry Jedi Knight: Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi umožňuje hráčům vytvářet a přizpůsobovat své vlastní postavy výběrem různých charakteristik včetně druhů, pohlaví, oblečení a fyzických atributů, jako jsou vlasy a obličejové rysy. Kromě toho mohou hráči vytvářet vlastní světelný mezer, který vybere barvu rukojeti a břitu. Jak učni pokročili ve svém výcviku, budou k dispozici různé světlomety, jako například dvojitý světelný meč nebo dvě světla.

Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi začíná krátce po ukončení událostí ve Star Wars Jedi Outcast. Hráči vytvářejí jedni čarodějnickou postavu a připojují se k Jedi akademii na Yavinu 4, aby se naučili způsoby síly pod vedením Luka Skywalkera a Kyle Katarna. Zatímco mladý učeň se pustil do různých misí, aby vylepšil své dovednosti a schopnosti, objeví se tajemná skupina, která způsobuje zmatek v celé galaxii. Dokud nebude obnovena objednávka, osud akademie Jedi - a budoucnost samotné galaxie Hvězdných válek - zůstává v rovnováze neisté.

Zatímco hráči budou schopni dosáhnout více pomocí světla v Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, budou mít k dispozici různé zbraně - nové a staré - k dispozici včetně blasteru, blasterové pušky, bowlingu Wookiee, císařského opakovače, a destruktivní elektromagnetickou pulzní pistoli.

Star Wars Jedi Knight: Akademie Jedi umožňuje hráčům ponořit se do vesmíru klasických hvězdných válek, když se naučili roli studentů, kteří se chtějí naučit způsoby síly od mistra Luka Skywalkera. Hráči budou spolupracovat se slavnými klasickými hvězdnými válkami a postavami a zároveň čelí konečné volbě: bojovat za dobro a svobodu na světle nebo sledovat cestu sil a zla na temnou stranu. Hráči si mohou vytvořit vlastní postavy tím, že definují různé charakteristiky, jako je druh, pohlaví, oblečení a fyzické atributy, které umožňují získat osobní zkušenost před vstupem do akademie, aby se naučil silám - a nebezpečí - Síly. Vytvořte si vlastní světelný meč z rukojeti do barvy čepele. Využijte dva, pokud upřednostňujete nebo vyzkoušíte konečný dvojitý světelný meč, který proslavil Darth Maul. Jedinečný výběr stupňovitých úrovní umožňuje hráčům zvolit si své dobrodružství a misí, které podniknou na základě dovedností, které potřebují k tomu, aby se stali konečným Jedi Knightem. Další režimy pro více hráčů přidávají hloubku dědictví Dark Forces / Jedi Knight. Hráči se mohou účastnit v různých unikátních režimech. Nové vozy, zbraně a hvězdné války posilují hráči Star Wars.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta