Return to Castle Wolfenstein - Xbox

5030917019579

5030917019579

Použité

Není skladem


341 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Return to Castle Wolfenstein - Xbox Bazar

Popis

Jste BJ Blazkowicz, americký vojenský strážník přijatý OSA a špičkovým odborníkem spojenců v tajných operacích, těžkých zbraních a vraždách.

Hitlerův šéf SS, Heinrich Himmler, zkroutí vědu a okultní do armády schopné zničit spojence. Rovnováha vítězství je ve vašich rukou. Režim poslání: Předpokládejme roli BJ Blazkowicze, vojenského strážce, který má za úkol infiltrovat nejhlubší říši třetí říše, aby potlačil Himmlerovy okultní a genetické experimenty. Zpočátku se spojil s dalším operátorem OSA, Agent One, Blazkowicz začíná svou cestu v Egyptě, kde odhalí časné etapy Himmlerových plánů. Poté, co byl založen protiletadlovým dělostřeleckým ohněm, musí překonat zachycení a úmrtí svého nového partnera, když bojuje proti davům mudrců a hordy zombie, kteří se nacházejí v boji proti mozku, v epické kampani, která se rozprostírá po celém světě - od Egypta po Norsko až do srdce nacistického Německa. Zkroucení a děsiví nepřátelé: Včetně SS stráží, které hlídají lesy a tajné vojenské instalace, zombie rozpoutané ve starých kryptoch, mutantní X-bytosti (produkty tajemných tajných zařízení X-lab) a strašlivého okultního kněze. Kooperační akce: Zbývající naděje spojenců v boji proti zákeřnému říši leží v rukou dvou mužů: BJ Blazkowicze a jeho nového partnera Agent One. Exkluzivní režim kooperace s režimem split-screen pro Xbox umožňuje spolupráci dvou kamarádů prostřednictvím celé kampaně pro jednoho hráče. Multiplayerová válka: Pomocí hry Xbox Liveor System Link hrají multiplayerové módy hráčů v týmové soutěži Axis versus Allies na front-line dominanci, kde se musí více hráčů pohybovat a spolupracovat na plnění cílů mise. Styly hry se pohybují od režimu Objective až po týmový Elimination režim. Bitevní pole jsou navržena speciálně pro hraní na Xboxu a hráči mohou hrát až osmi proti osmům pro rychlé a zuřivé boje. Hráči XboxLive mohou pozvat ostatní hráče ze svého seznamu kamarádů, aby se připojili ke své hře nebo se přesunuli přímo do akce pomocí hry Xbox Live Matchmaking a našli oblíbený styl hry. Prostřednictvím funkce Xbox Live Communicator a plných možností maskování hlasu mohou hráči slovně koordinovat útoky, komunikovat s nepřátelskými pozicemi nebo křičet na lékaře. Vyrobeno pro Xbox: Návrat na hrad Wolfenstein: Tides of War přináší Dolby Digital 5.1 audio; nové příšery, zbraně a použitelné předměty; rozšířená příběhová linie, včetně nových misí, co-op play a full Xbox Livecapabilities; a systém Link více hráčů podporu pro konečné Xbox zážitek. Taktická bitva: každá situace je jiná a hráči musí prozkoumat každou možnou bojovou situaci a rozhodnout se, jak nejlépe přistupovat k boji, a to buď pomocí stealth nebo ohromujícího palebného výkonu. S robustním skriptovacím systémem a životními AI a animačními systémy dosáhne taktický boj na zcela nových úrovních.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta