Tony Hawks Pro Skater 4 - Xbox

5030917018541

Použité

Není skladem


378 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Tony Hawks Pro Skater 4 - Xbox Bazar

Popis

Nejlepší skateboardingová hra na světě se znovu objevila, aby uživatelům poskytla skutečný zážitek z tvrzeného amatérského bruslaře. Úplně nový styl kariéry a téma Go Pro komplomní stejné prvky, které učinily z Tonyho Hawka Pro skater fenomén. Hráči se projdou v amatérských řadách, aby se dokázali v profesionálním světě bruslení.

Funkce Režim nové kariéry Spankin - zcela nový, nelineární režim kariéry umožňuje hráčům vybrat cíle, které chtějí dosáhnout. Vyzývejte profesionálové, kteří dokážou porazit své nejlepší triky, vybojovat do soutěže, nebo jen skate sólo, aby si získali mezeru. Živé světy - Vyvíjející se úrovně se mění v závislosti na cílech a úspěších konkrétního bruslaře. Hráči mohou zapínat a vypínat různé elementy skate (čtvrté trubky, lavičky, kickery) pro změnu linek. Go Pro - Hráči musí projít svou hru jako amatér a pak si podmanit jejich profesionální výzvu, aby odemkli těžší profesionální svět. Nový vylepšený editor Skatepark - nový, upgradovaný editor Ultimate Skatepark umožňuje cílům nastaveným uživatelem, jako jsou vysoké skóre, skryté pásky a dokončení kombinace. Hráči mohou vytvořit park snů a dát ho kamarádovi na zasedání. Skate Like Pro -Players mohou skate jako Tony Hawk nebo jeden z dalších 12 nejlepších profesionálů. Vyberte si ze špičkového týmu streetových a vertových bruslařů včetně Elissy Steamera, Jamieho Thomase, Rodney Mullenové, Erica Kostona, Steva Caballera, Andrea Reynoldse, Rune Glifberga, Geoffa Rowleyho, Bam Margery, Kareem Campbell a Bucky Lasek. Navíc je Bob zpátky! Brazilský favorit, Bob Burnquist, se vrací do rodiny Tonyho Hawka Pro Skater. Vylepšená fyzika - Vylepšená fyzika skaterů a animace nyní umožňují bruslení na pohybujících se objektech, jako jsou auta, nákladní auta nebo jeřáby. Nové vylepšení zahrnují také realističtější vyvažování, bails a dynamiku desek.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta