Tony Hawks Pro Skater 3 - Xbox

5030917015694

5030917015694

Použité

6 Položek skladem

14 dnů

278 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Tony Hawks Pro Skater 3 - Xbox Bazar

Popis

Pro Skater 3 Tonyho Hawka je revoluční pokračování nejprodávanější akční sportovní hry a vítězem ceny Nejlepší konzolové sportovní hry na 5. výroční ceně Interactive Achievement Award. Nabízí osm masivních úrovní naplněných lidmi, provozem a dalšími interaktivními prvky, prostředí je oživeno bohatšími grafikami a pokročilými speciálními efekty. Ulehčené animace, které se podobají životu, a výrazně vylepšené triky zachycují styl nejlepších skateboardingových profesionálů na světě. Další vylepšení intuitívního systému řízení franšízy umožňuje, aby hráči mohli provádět triky a komba v některých z nejpopulárnějších míst na skate na světě, včetně Los Angeles, Kanady a Tokyu.

Hráči mohou také vytvořit vlastní vlastní postavy s robustní funkcí hry Create-A-Skate. Při výběru ze stovek možností si mohou hráči přizpůsobit vzhled každé postavy výběrem výšky, hmotnosti, tónů pleti, příslušenství a tetování.

V zabijáckém soundtracku patří: Ramones - "Blitzkrieg Bop" Red Hot Chili Peppers - "Bojujte jako stateční" KRS-One - "Hush" Motorhead - "Ace of Spades" Rollins Band - "What the Matter Man" "I'm A Swing It" Xzibit - "Paparazzi" Ozomatli - "Cut Chemist Suite" Alien Ant Farm - "Wish" Redman - "Let's Get Dirty" AFI - "Chlapec, který zničil svět" A ještě víc!

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta