Family Guy - The Game - Xbox

5026555243490

5026555243490

Použité

Není skladem


378 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Family Guy - The Game - Xbox Bazar

Popis

Rodina Guy už jednou zasáhla kameny během své životnosti, když Fox TV zrušil nesmírně zábavný karikaturu. Požadavek fanoušků a fenomenální prodeje DVD vyvolaly rozhodnutí pověřit více od tvůrce Family Guy Seth MacFarlane a od té doby se program dostal od sil. Musíme přiznat, že jsme se trochu obávali, když jsme slyšeli, že Peter Griffin a co. byl způsoben vázáním videohry a mohlo by to být další skvrna v tištěné knize. Nemuseli jsme se bát. Rodina Guy, hra, je téměř tak zábavná jako celodenní Griffin-themed maratón s několika podobně smýšlejícími přáteli a několika nápoji (moje Martini s olivami, jako je Brianův). Není to tak zábavné jako skutečná věc, samozřejmě (pak opět, co je?), Ale pro fanoušky, je to skutečný bonus. V hře se dělí tři příběhy a každý příběh zahrnuje naše oblíbené tři Griffins: Peter oarchistický patriarcha; hladce mluvící, Martini-swilling Brian, rodinný pes; a Stewie, brilantně ďábelské dítě s plány převzít svět. Akce se koná v Quahog v Rhode Island, což znamená, že budete spolupracovat s mnoha dalšími postavami z výstavy, včetně starosty Adam West, Quagmire a Joe Swanson. Získáte také všechny původní hlasy ze série; žádný z toho Pacino-jako "už nemůžu udělat ten hlas", který zkazil Scarface hru pro některé, ne pane. Jednotlivé příběhy dělají Stewie proti jeho strašlivému bratru Bertramovi v bitvě o světovou nadvládu. Je to případ toho, kdo má nejvíce (destruktivní) hračky v tomto vlákně. Peterova sekce je paranoidním případem smrti televizního charakteru, protože se domnívá, že pan Belvedere je mimo něj. Petr samozřejmě rozhodne, že musí být zničen, než převezme svět. Brianův úsek nezahrnuje nějaký podrážděný nepřítele, který se ohne na světovou nadvládu. Na povrchu je to poněkud srdcervoucí příběh rodičovských problémů souvisejících s štěněte. Ve skutečnosti a společně s ostatními příběhovými vlákny je to jen ospravedlnění pro další satirické popové popové kultury, které jsme od Family Guy očekávali. Je to také další příležitost pro Stewie, aby slovně zneužil každého v uších, protože Brian srazil několik dalších nápojů a Petr se střídmě ztrácel nad svým ničem a nepříjemně se zasmál o věcech, které prostě nejsou vtipné. Je to hra na trhu, nicméně toto konkrétní místo se stále více rozšiřuje kvůli pověsti Family Guy jako The Simpsons až na deset. Jak sám Peter Griffin řekl: "Freakin 'sladký!"

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta