Warriors, The (18) - Xbox

5026555242776

5026555242776

Použité

25 Položek skladem

14 dnů

309 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Warriors, The (18) - Xbox Bazar

Popis

Bitva v ulicích New Yorku. Armáda noci má číslo 60 000 silných a dnes večer jsou všichni za The Warriors - street gang neoprávněně obviněn z zabití soupeřícího vedoucího gangu.

Bojovníci se musí vydat z jednoho konce New Yorku na svůj trávník na druhé straně města. Všechno, co stojí mezi The Warriors a jejich přežití, je 20 mil a tisíce členů pouličních gangů. Armáda gangů vlastní ulice a není tam žádná zpětná vazba - oni musí bojovat za jejich životy a učit se smyslu loajality jako nebezpečí a nejistota vyjít z noci města.

Rockstar Games hrdě představí The Warriors for Xbox®, založený na klasickém filmu Paramount Pictures 1979. Vyvinutý společností Rockstar Toronto, The Warriors rozšiřuje stylizovanou filmovou cestu filmu na zběsilý interaktivní zážitek ze sedmdesátých let v New Yorku. Neuvěřitelně pestrá hra: Vyberte si z mnoha různých způsobů, jak bojovat nebo překonat své nepřátele. Devět různých bojovníků: Zaměřte se na obrovské množství viscerálních bojových pohybů a komba a ovládejte členy gangu pomocí příkazů warchief. Epické prostředí v otevřených městech: Zažijte masivní volné plynoucí gangové bitvy. Bohatý, hluboký příběh: Vychutnejte si všechny intenzivní akce filmu.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta