NHL 2K6 - Xbox

5026555242370

Použité

Není skladem


240 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


NHL 2K6 - Xbox Bazar

Popis

Vítěz videohry hokej je zpět! NHL® 2K6 pokračuje ve svém odkazu s větší kontrolou, více emocí a podrobností než kdy předtím. Poutka na bruslích a převzetí příkazu s přechodem na pásku, za síťovými hrami a přesnými útoky typu "dare-and-go".

V NHL 2K6 je tak horké, že se bude hrát s novými animacemi, tréninkem v létě, hlubším kariérovým režimem a vylepšeným vizuálem. roztírejte led! Akce ProControl: Hrajte jako profesionálové s revolučním systémem procházením ikon. Úplně nová komba a ovládání střelby vám umožňují uvést do fronty útoky typu "dare-and-go", "tic-tac-toe passage", "puck cycling", za síťové hry a další! Koučování on-the-fly: Použijte svůj styl hokeje na obou koncích ledu tím, že v průběhu akce voláte týmovou strategii. Srazte síť, dejte brankáře branku a zajistěte obranu. Bojte proti útoku tím, že vyčistíte záhyb, vyčistíte zónu nebo vyrazíte na útok. Systém Enforcer: Vyhazujte soupeře z hry tím, že vynesou kontrolu. Větší a agresivnější hráči váží do výsledku hry stejně jako k vašim hlavním gólům, protože fyzická hra snižuje výkonnostní hodnocení soupeřů. Maximální brankové zásahy: Vezměte si věci do vlastních rukou a vyměňte je do klece a použijte pravý nástavec pro rychlé a intuitivní ukládání, pokud se nejvíce započítává. PureMotion animace: Stovky nových animací NHL-kalibru, které vás okouzlí, včetně velkolepých šetří v brance Marty Turco. Franchise Perfection: Nezapomenutelný zážitek z franchisy závisí na úspěchu týmu, pokud jde o schopnost naplánovat tréninky, vydělat a řídit týmovou chemii. Zlatá standardní prezentace: Ponořte se do dokonalého prezentačního systému s úplně novým komentářem představujícím Bob Cole a Harry Neale, vysílání standardních překryvů, inovativní úhly kamery, nové řezáky a další. Online zážitek: 2K Sports pokračuje v online revoluci v oblasti her, protože NHL 2K6 vám přináší bezproblémovou online hru a nejrozsáhlejší online funkce kdekoli, včetně sledování stavu online, správy seznamů přátel a online lig.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta