Call Of Cthulhu - Xbox

5026555242271

5026555242271

Použité

Není skladem


960 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Call Of Cthulhu - Xbox Bazar

Popis

Zažijte hrůzu HP Lovecraft jako nikdy předtím v nejchladnějším hrůze přežití. Ve snaze odhalit tajemství Velkých starých, musíte nejen udržet Jack Walters naživu, musíte ho udržet zdravý, když narazí na děsivé stvoření a situace.

Call of Cthulhu®: Dark Corners of Earth ™ je hrůza první osoby, která kombinuje intenzivní akční a dobrodružné prvky. Využijte své dovednosti v průzkumu, vyšetřování a boji, když stojíte před zdánlivě nemožným úkolem bojovat s zlověným zlatem.

Hra také umožňuje hrácům označit svůj styl hry na základě pokročilého systému AI, který může reagovat na váš způsob hry. Nepřátelé se mohou volně pohybovat kolem dveří, které otevírají životní prostředí, a sledovat je pouze jednou rukou nebo ve skupinách. Chcete-li zůstat naživu, musíte překonat a překonat své nepřátele.

Vaše duševní zdraví musí být kontrolováno, protože jste vystaveni stále šokujícím obrazům Cthulhu Mythos. Bojujte s nepřátelemi pomocí prostředí, silnými a zlými artefakty, cizí technologií a bojem se zbraněmi, které jsou pro toto období naprosto autentické. Bojujte s nejhoršími nočními můrami: Bojujte s nepřátelemi pomocí prostředí, silných a zlých artefaktů, cizích technologií a autentických zbraní 20. století. Dbejte na to, jak se o vás chovají: Systém dynamického rozumu vede k halucinacím, záchvům paniky, závratě, paranoii a dalším problémům! Dávejte pozor na lovce: Pokročilý systém AI umožňuje nepřátelům volně se toulat, otevírat dveře a sledovat vás jednoduše nebo ve skupinách. Ponořte se do Cthulhu: Perspektiva první osoby vás ponoří do světa a umožní vám prožít akci prostřednictvím Jackových očí. Prozkoumejte, bojujte a vyřešte hádanky. Prozkoumejte temné, cizí místa: Navštivte slavné lokality Lovecraftu z malebných měst na podivné, cizí místa včetně Deep One City. Využijte neuvěřitelně detailní grafiku v reálném čase s atmosférickým osvětlením a dynamickými stíny.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta