Call Of Cthulhu - Xbox

5026555242271

5026555242271

Použité

Není skladem


1 019 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Call Of Cthulhu - Xbox Bazar

Popis

Zažijte hrůzu HP Lovecraft jako nikdy předtím v nejchladnějším hrůze přežití. Ve snaze odhalit tajemství Velkých starých, musíte nejen udržet Jack Walters naživu, musíte ho udržet zdravý, když narazí na děsivé stvoření a situace.

Call of Cthulhu®: Dark Corners of Earth ™ je hrůza první osoby, která kombinuje intenzivní akční a dobrodružné prvky. Využijte své dovednosti v průzkumu, vyšetřování a boji, když stojíte před zdánlivě nemožným úkolem bojovat s zlověným zlatem.

Hra také umožňuje hrácům označit svůj styl hry na základě pokročilého systému AI, který může reagovat na váš způsob hry. Nepřátelé se mohou volně pohybovat kolem dveří, které otevírají životní prostředí, a sledovat je pouze jednou rukou nebo ve skupinách. Chcete-li zůstat naživu, musíte překonat a překonat své nepřátele.

Vaše duševní zdraví musí být kontrolováno, protože jste vystaveni stále šokujícím obrazům Cthulhu Mythos. Bojujte s nepřátelemi pomocí prostředí, silnými a zlými artefakty, cizí technologií a bojem se zbraněmi, které jsou pro toto období naprosto autentické. Bojujte s nejhoršími nočními můrami: Bojujte s nepřátelemi pomocí prostředí, silných a zlých artefaktů, cizích technologií a autentických zbraní 20. století. Dbejte na to, jak se o vás chovají: Systém dynamického rozumu vede k halucinacím, záchvům paniky, závratě, paranoii a dalším problémům! Dávejte pozor na lovce: Pokročilý systém AI umožňuje nepřátelům volně se toulat, otevírat dveře a sledovat vás jednoduše nebo ve skupinách. Ponořte se do Cthulhu: Perspektiva první osoby vás ponoří do světa a umožní vám prožít akci prostřednictvím Jackových očí. Prozkoumejte, bojujte a vyřešte hádanky. Prozkoumejte temné, cizí místa: Navštivte slavné lokality Lovecraftu z malebných měst na podivné, cizí místa včetně Deep One City. Využijte neuvěřitelně detailní grafiku v reálném čase s atmosférickým osvětlením a dynamickými stíny.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta