MTV Celebrity Death Match - Xbox

5026555240284

5026555240284

Použité

5 Položek skladem

14 dnů

249 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


MTV Celebrity Death Match - Xbox Bazar

Popis

Nenechte se snít o tom, že jste celebrita ... Sen o zabíjení jednoho!

Celebrity jsou na této planetě, aby nás bavily ... s jejich krví! Na základě hit show, Celebrity Deathmatch MTV vám umožní hrát a rozdělit více než 15 nejvíce milovaných a nenáviděných osobností show biz. Je čas, aby slavní přestali být hezký a začali být zničeni!

Starring Lance Bass (* NSYNC) JC Chávez (* NSYNC) Cleo Shannen Doherty Carmen Electra Joey Fatone (* NSYNC) Ron Jeremy Chris Kirkpatrick (* NSYNC) Tommy Lee Marilyn Manson Cindy Margolis Busta Rhymes Dennis Rodman Anna Nicole Smith Jerry Springer Mr. Justin Timberlake (* NSYNC) Mrkev a další!

Funkce Postavy se během bojů poškodí a vypadají jako pohmožděné, krvavé, poškrábané, deformované nebo narušené. Původní hosté show Nick Diamond a Johnny Gomez poskytují barevný komentář, zatímco ref Mills Lane volá výstřely. Každá celebrita má své vlastní jedinečné pohyby přizpůsobené svým osobám. Speciální smrtelné pohyby umožňují hráčům dokončit své nepřátele s neuvěřitelnou dávkou masakru. Vytvořit-A-Celebrity umožňuje hráči, aby se jejich vlastní obětí slávy. Spousta arény, módy, postavy, výzvy a odemykání zabraňuje zabíjení nové a čerstvé čas po čase.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta