Brian Lara International Cricket 2005 - Xbox

5024866329308

5024866329308

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Brian Lara International Cricket 2005 - Xbox Bazar

Popis

Původní kriket Brian Lara pro PlayStation se stále hovoří v tichých tónech fanoušků hraní kriketu dnes. Není to ani neznámé, že je stále ještě někdy hrají. Hra, vyvinutá firmou Audiogenic Software, byla zdaleka nejlepší kriketovou hrou své doby v jistém zanedbávaném žánru. Rozsáhlá sestava skutečných hráčů, výběr "scénářů" inspirovaných realistickými zápasy, dobrá škála úderů a dodávek a okouzlující komentář poskytnutý nenapodobitelným Geoffreym Boycotetem pro silný balíček a hra byla určitě dostatečně pevná, aby se stala něco posedlosti. Od těch špatných dnů jsou jedinými kriketovými hrami na trhu ty, které vydává EA. Vyrábí je společnost HB Studios, jejíž generální ředitel je Jeremy Wellard, který v devadesátých letech spolupracoval s Audiogenic na kriketových hrách. Hry hrají značně BLC, ale možná se nezlepšily stejně, jako byste mohli doufat. Nejvýznamnějšími událostmi byly rozdíly mezi výstřely odehranými přední a zadní nohou a angažovanost Richieho Benauda jako komentátora. EA se však diváci podílejí na hře - pokud byste chtěli kriketovou hru, musíte si je koupit. Nyní se věci začínají zajímat s oživením franšízy Brian Lary od společnosti Codemasters. Deset let od prvního vydání hry Brian Lara je kapitán západní indiánce stále pravděpodobně největším batsmanem na planetě a nemělo by se plašit, že by stačilo několik staletí. Opět propůjčuje své jméno hře, která nabízí zkušenosti kriketu jak v jednom dni Mezinárodní, tak ve formě testů. K dispozici jsou také turnaje, které se účastní, stejně jako rychlé zápasy s dvojitým brankou. S laskavým svolením ICC, hra dostane oficiální turnaj ICC World Cup, stejně jako trofej ICC Champions, s reálnými hráči na sobě oficiální jednodenní pyžamo a hraní na hřištích v reálném životě kriketových hřišť. Komentář také pochází jako standard a je položen na základě zdvořilosti Jonathana Agnewa a stříbrného David Gower. Toto vydání by mělo být uvítáno, pokud jde pouze o konkurenci, kterou přináší na konzolový kriketový trh.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta