Zombi - Xbox One

Ubisoft

3307215937198

3307215937198

Použité

Není skladem


408 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Zombi - Xbox One bazar

Popis

Zombi

(Omlouváme se za strojový překlad)

Londýn klesá. Jste připraveni? Poslední Blight je na nás. To bylo předpovězeno. Již podruhé v historii, velké epidemie zahalena v mlze Londýna smrti. Big Ben mýtné jako tisíce nepřipravené zemřít, nebo v horším případě jsou nakaženi nemoc více hrůzné než smrt.

Ty ještě dýchá, pro tuto chvíli, ale jak dlouho budete přežít labyrintem londýnských ulic a podzemních kanálů, opuštěný vnějším světem a je obklopen infikované? Tato hrůzná zbytky lidstva, zpustošený děsivou nemoc, přešlapuje po ulicích a čekají na každém kroku, aby kořist na vašeho obývacího masa.

Hřebík-kousání zkušenosti přežití ZombiU byl aktualizován ke stažení na next-gen konzolí a PC. Zombi bere sílu nejnovější generace hardwaru, aby vám novou úroveň hrůzy. Otestujte si své vůli přežít, ale pozor: smrt je trvalá, a jeden špatný pohyb může způsobit ztrátu všechno.

PURE Survival horor

Zdroje jsou vzácné, vaši nepřátelé jsou četné, a nikdy nevíte, kdy zjistíte více zbraní, munice, první pomoc, nebo jídlo. Jak se alokovat své zdroje určuje, zda budete žít nebo zemřít.

S PERMADEATH, všechno je v sázce

Přežití není zaručena. Jakmile zemřete, vaše postava nakazí a se připojí k hordu nemrtvých se kolébat přes Londýn. Vrátíš se jako zcela nový charakter a snaží se přežít, znovu se vaše první mise je získat dodávky za předchozí postavy.

Chyba-OUT BAG

Váš bug-out sáček obsahuje všechny své majetky, nástroje, inventář, lékárničky, mapy a další. Nenechte se rozptylovat, jak zombie vás může zaútočit v každém okamžiku. Pokud zemřete, vaše zavazadlo zůstane se svým starým charakter, který je nyní zombie. Budete riskovat vše, aby si své tašku zpět, nebo zahájení úklidu znovu?

VOLÁNÍ LONDÝNA

Přežít ve městě ponořený v historii, strašlivé tajemství královských a krvavých příběhů. Procházet středověkého Tower of London, majestátní Buckinghamský palác a moderní ulice hemží davy nemrtvých.

Nemrtvé RETURN

Kombinací hrůzu ZombiU s rafinovaným hratelností a modernizované grafiky, Zombi přináší Survivalist first-person střílečka pro next-gen konzolí a PC. Přizpůsobený k jedinému zkušenosti obrazovky, aktivní pauza systém stále dělá zranitelné při skenování vaše prostředí, dokončení mini-hry nebo hledání svého inventáře a zařízení.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta