Ghost Recon: Wildlands (bez DLC) - Xbox One

Ubisoft

3307215913130

3307215913130

Použité

Není skladem


526 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Ghost Recon: Wildlands - Xbox One bazar

Popis

Ghost Recon: Wildlands (Ne DLC)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Bolívie, za pár let ode dneška: tento krásný jihoamerická země stala největším producentem kokainu na světě. Vlivný a bludný Santa Blanca drogový kartel změnil zemi do narkostát, což vede k bezpráví, strachu, nespravedlnosti a násilí. Kartel je na dobré cestě, aby se stal hlavním podsvětí síla a globální hrozbu.

Totální válka není řešením. Chirurgický, kradmý, smrtící přístup je jediný způsob, jak zastavit nemoc u jeho zdroje. Duchové, elitní tým amerických speciálních sil, jsou odesílány za nepřátelskými liniemi způsobit zmatek, destabilizaci a nakonec rozbít spojenectví mezi kartelové dohody a poškozené vlády.

Tváří v tvář všemohoucího nepřítele v masivní a nepřátelském prostředí, bude Duchové muset provést zásadní morální rozhodnutí a zapojit se do těžkých bojů dokončit své poslání - jejich nejdrsnějších a nejnebezpečnější operaci k dnešnímu dni.

Vlastnosti: Bienvenidos Bolívie - Od neslavné smrti Cesta k největším světovým sůl rovnou, putování Ubisoft největší světový otevřený akční adventury k dnešnímu dni. Objevovat masivní regiony inspirované Bolívii a Jižní Ameriky, jejich úžasnými výhledy a neuvěřitelné rozmanitosti. Prozkoumat stovky vesnic, památek a legend vyplnění této země v některém z mnoha dostupných vozidel, a to jak na silnici i mimo ni, ve vzduchu, na zemi a na moři. Ponořte se do bolivijské kultuře, jak si zkříží cestu s obyvateli reagovat na jejich vlastním programem a systémem cyklus dne a noci a povětrnostním vlivům hry. STÁT GHOST - vést tým ze čtyř duchů absolutně nejlepší z americké armády. Hrát buď sólo, nebo s až třemi přáteli online v tomto drsném dobrodružství, protože bez problémů připojit vás v každém bodě ve hře. Zapojit všechny své vojenské mise v libovolném pořadí a způsob vám vyhovuje: stealth, rozptýlení, a taktický nebo frontální útok zůstat vždy možné. Používat nové kultovní trubců, aby Recon ty nejnáročnější terény a označit nepřátelské základny, nebo transformovat je do ničivých zbraní. Udělat těžké, ale důležité volby: sabotáž, výslech, únos a vražda jsou jen některé z dostupných možností pro vás k dosažení vašich cílů. Upgrade a plně přizpůsobit svým duch se zkušenostmi a kořist si získat na bojišti. Manipulovat a čelit následkům - interakci s různými frakcemi ve hře: shromáždit Intel od Santa Blanca kartelu, uplatit agresivní Unidad vojenskou sílu, užitek ze zdrojů místních rebelů, nebo chránit domorodé obyvatelstvo. Spuštění inter-frakcí bojů způsobit rozptýlení a pomůže dosáhnout vašich cílů. Svět bude reagovat odlišně na každé ze svých možností: nečekaných příležitostí a hrozeb může vzniknout z jakéhokoliv stavu, stává dlouhotrvající a direconsequences. Manipulovat se systémem. Manipulovat nečekané.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta