Division, The - Xbox One

Ubisoft

3307215804247

3307215804247

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

317 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Division, The - Xbox One bazar

Popis

Division, The

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zničující pandemie prohledá New Yorku, a jeden po druhém, základní služby nezdaří. Za pouhých dní bez jídla a vody, společnost se zhroutí do chaosu. Divize, utajované jednotka self-podporovaný taktických agentů, je aktivován. Přední zdánlivě obyčejných životů mezi námi, divize agenti jsou vyškoleni fungovat nezávisle na příkazu, jako všechno ostatní selže. Bojuje, aby se zabránilo pádu společnosti, budou agenti ocitnou v epické spiknutí, nucen bojovat nejen účinky viru umělého, ale také rostoucí hrozbu ty za ním. Když se všechno zhroutí, vaše mise začíná.

celková Breakdown

Žijeme v křehkém a složitém světě, což je síť vzájemně provázaných systémů Sázíme na každý den. Když jeden selže, ostatní následují, vytvářet smrtící dominový efekt, který může ochromí společnost ve dnech. V divizi Toma Clancyho, ponořit do děsivě chaotické a zdevastovaného New Yorku, kde se všichni propadli. Jako divize činidlo, vaším úkolem je obnovit pořádek, střelu s jinými látkami, a vzít zpět do New Yorku.

Nový pohled na sérii Clancy

Vítejte na stránkách on-line, otevřeném světovém RPG zážitek, kde jsou zásadní průzkum a progrese hráčem. Využít své schopnosti, zbraně a důvtip v boji. Hrát v trvalém a dynamickém prostředí, které kombinuje Tom Clancy série "základní autentičnost a taktická rozhodnutí, akční RPG, obchodní, a mnoho dalšího.

100% sociální

Spojte se s přáteli v co-op, skočit a vyskočit kdykoliv, a využít své schopnosti v kombinaci pro boj s krizí, vyšetřovat zdroje viru, a zapojit se všem hrozbám ... dokonce i své vlastní občany. Bezproblémově zapojit se do PvP, hráč-to-přehrávače obchodování, a zažít napínavý scénářů, kde nebezpečí může přijít odkudkoliv a kdokoli.

Pouze na next-gen

Poháněn novým sněženek herního enginu, šité na míru pro next-gen konzolí, Toma Clancyho Divize dosahuje zcela novou úroveň kvality hry. Sněženka plně využívá nových konzolí, s dynamickou globální osvětlení, ohromující procesní ničení a šílené množství detailů a vizuálních efektů.

Převodovka se a žít svůj vlastní dobrodružství

Jako součást divize, postroje state-of-the-art technologii, a to jak v síti a prototyp. Loot padlé nepřátele a řemesla novou, vylepšenou výbavu. Zcela přizpůsobit svůj Go-bag, pouze dodání agenta v případě kolapsu, a komunikovat s ostatními agenty v každém okamžiku svého SmartWatch. Přizpůsobte si svého agenta s tisíci typů zbraní, kombinace dovedností, zařízení, a mnoho dalšího. Volby, které provedete může pomoci padělat obnovu nebo vrazit město hlouběji do chaosu.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta