Just Dance 2015 - Xbox One

Ubisoft

3307215796160

3307215796160

Použité

Není skladem


675 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Just Dance 2015 - Xbox One bazar

Popis

Just Dance 2015

(Omlouváme se za strojový překlad)

Just Dance 2015 je nejnovější, nejvíce úžasné plněné verze světově číslo jedna taneční hry. Existuje milion důvodů, proč hrát a milion příběhů, které mají být vytvořeny s Just Dance 2015.

Přináší nové pohyby a herní módy na více než 40 nejlepších skladeb, Just Dance 2015 rysy hity jako "Bang Bang" Jessie J, Ariana Grande a Nicki Minaj, "Black Widow" od Iggy Azalea feat. Rita Ora a legendární oblíbené jako "Walk This Way" od Run-DMC a Aerosmith, plus mnoho dalších.

Být součástí hry

Poprvé v historii se zcela novou funkci Community Remix, můžete být kouč v Just Dance, ke kterému hráči všude tančit spolu. Dvakrát za měsíc, zaznamená se tančí na konkrétní skladbu s fotoaparátem na konzole a sdílet je ve hře. Komunitní hlasy pro své favority a pak se vývojový tým Just Dance vznikne hratelný remixoval hratelnost představovat 15 až 30 hráčů za píseň.

Režim masivní multiplayer je zpět

Díky funkci World Dance Floor, tanec s kýmkoli kdekoli na světě ve výhradním režimu Just Dance je online multiplayer. Připojit virtuální taneční posádka - složená z reálného života přáteli nebo ostatními fanoušky Just Dance - a soutěžit na základě různých témat (včetně "Boys vs Girls" nebo "Crew vs. Crew"). Můžete také sledovat své postavení na světových žebříčků a check-out zábavné statistiky o ostatními hráči po celém světě.

Podělte se o své nejúžasnější taneční pohyby

Autodance - k dispozici na všech platformách kamery-povoleny - je zpět a lepší než kdykoliv předtím. Autodance používá záběry z vás hrát hru a vytváří krátké, vtipné, ke sdílení mini videa. Váš Autodance video je nyní automaticky generován, když jste tančit, takže můžete okamžitě sdílet to jednou píseň je dokončena. Nejoblíbenější Autodances, který vychází z hlasů, bude zobrazen na stejné stránce.

Nové vizuální techniky

Z usmívající vesmíru, kde koblihy ožívají v "happy", k energetickému split obrazovkách "I Love It" a šílené galaxie, která je domovem pro laserové kočky "natáhl pro Hero", Just Dance se ukázalo, jakmile znovu že neexistují žádné limity pro kreativitu a oko-popping vizuálů světa Just Dance. S Just Dance 2015, připravte se překvapit průlomové nové vizuální efekty s novými typy montáže a úhly kamery a použití videoprojekce, která vás zaveze do šílených světů mimo vaše nejdivočejší sny!

Get Fit s Just Dance

Přizpůsobte si Just Dance cvičení! Vytvořte si vlastní seznamy skladeb nebo zvolte možnost náhodného non-stop, a režim zapnout Sweat (počítadlo kalorií) sledovat své spálených kalorií. Můžete také aktivovat režim Sweat kdykoli prostřednictvím nabídky Pauza: sledovat vaše kalorií a čas strávený tanec a množství písní, které jste hráli. Vaše spálené kalorie jsou přístupné také na tanečnice Card.

Vždy zůstat ve spojení

Nový Just Dance Wall umožňuje sdílet vaše statistiky, vaše nejdivočejší taneční představení, hlasovat o videa ostatních, spřátelit se, spolupracovat, a další. Zkontrolujte, co se děje v Just Dance in-game kalendáři a sledovat všechny činnosti děje v komunitě Just Dance.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta