Far Cry 4 Kyrat Edition - Xbox One

Ubisoft

3307215790625

3307215790625

Použité

Není skladem


1 260 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox One
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Far Cry 4 Kyrat Edition - Xbox One bazar

Popis

Far Cry 4 Kyrat Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vítejte na Kyrat!

Postavený z legendární DNA svého oceněného předchůdce, Far Cry 4 přináší nejvíce expanzivní a pohlcující Far Cry zkušenosti dosud zcela nové a masivním otevřeném světě s integrovaným drop-in / drop-out co-op hru.

Skryté v Himalájích tyčícími se nachází Kyrat, zemi, ponořený v tradici a násilí. Jste Ajay Ghale. Cestovat do Kyrat splnit poslední přání své matky, se ocitnete zmítá v občanské válce svrhnout represivní režim diktátora Pagan min. Prozkoumat a procházet tento obrovský otevřený svět, kde nebezpečí a nepředvídatelnost skrývat za každým rohem. Tady, každé rozhodnutí se počítá, a každý druhý je příběh.

Prozkoumejte otevřený svět plný možností

Objevte nejrozmanitější Far Cry svět dosud vytvořili. S terénem trvající od zelenými lesy na zasněžené Himaláje, celý svět je naživu ... a smrtící!

Z leopardů, nosorožců černých orlů, a zlý medu jezevci, Kyrat je domovem množstvím zvěře. Jak jste si pustit na lovu pro zdroje, vím, že něco může být, že lov. Scout nepřátelské území shora ve zcela novém letu vírníků a poté klesnout zpět na zem ve svém křídle obleku. Nastupte zadní části šest tun slona a odkrýt svou hrubou sílu na své nepřátele. Vyberte si tu správnou zbraň pro práci, bez ohledu na to, jak duševně nemocný nebo nepředvídatelná, že práce by mohly být. S rozmanitou arzenálu, budete připraveni na cokoliv. Pagan Min

Pagan Min je zuřící narcis s komplexem Bohem. Vždycky byl fanouškem svému obrazu a prezentace sebe jako značka. Ambiciózní a nemilosrdný, self-prohlásil král Kyrat byl každým coulem charismatický vůdce. Dobyl Kyrat pomalu, tahání lidi, aby jeho věc - včetně Zlatých rebelům cestu. dostatečně rychle, idealismus se vzdává realitě. Pagan Min věří, že Kyrat Problémy spočívají v jeho spojení s minulostí. Ve snaze oddělit ty spoje, Pagan Min způsobí rozkol ve svém vlastním táboře. Může ovládat většinu Kyrat, ale při vytváření nepřátel Zlaté stezky povstání se narodí.

Co-op: přivést kamaráda

Ne každá cesta by měla být sama o sobě. Far Cry 4 umožňuje druhý hráč k poklesu dovnitř a ven na jakémkoli místě, re-představit kooperativní zkušenosti v duchu Far Cry pro příští generace. Nyní budete moci objevit a prozkoumat žijící otevřený svět Kyrat dohromady.

Aréna: co se stanete?

Prokázat svou bojovou statečnost a boj o přežití a slávu v aréně. Získat si respekt řvoucí davy a vyzkoušet své vůli přežít, bojovat lidi i hovada podobní, dokud pouze jeden soutěžící zůstane stát.

Multiplayer

Dostanete chuť Kyrat angažovanou historii ve zbrusu nové režimu sporné více hráčů. Hrát jako těžce ozbrojené voják Golden Path povstání, nebo jako člen starobylého Kalinag bojovníka kmene vybaveným smrtící síle přírody.

editor mapa: deathtrap designer

Vytvořte a sdílejte své vlastní mapy pomocí nejvýkonnější a intuitivní editor map někdy nabídl ve Far Cry povolení. Vaše výtvory bude získat pozornost, kterou si zaslouží díky svým zdokonalenými nástroji, lepší rozhraní a možnost publikovat a sdílet své mapy s komunitou.

Kyrat Edition

Získat vydání této sběratelské včetně sošky Pagan Min, cestopis, propagační plakát a mapa světa. Obsahuje také Hurk vykoupení Limited Edition se třemi pomocných misí a Impaler harpuny zbraň!


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta