Assassin's Creed Unity - Xbox One

Ubisoft

3307215786024

3307215786024

Použité

809 Položek skladem

14 dnů

431 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox One
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie
BookletNa dotaz ( při objednání )


Assassin's Creed Unity - Xbox One Bazar

Popis

Assassin Creed Unity

(Omlouváme se za strojový překlad)

Paříž, 1789. Francouzská revoluce otočí jednou nádherné město na místo teroru a chaosu. Jeho vydlážděné ulice běh červená s krví prostých občanů, kteří se odvažují povstat proti despotické aristokracie. Přesto jako národ slzy sama od sebe, mladý muž jménem Arno bude nastoupení mimořádné cestě k odhalení skutečné pravomoci, které stojí za revoluce. Jeho snaha mu bude hodit doprostřed nelítostného boje o osud národa, a proměnit ho do opravdového mistra Assassin.

Představujeme Assassin Creed Unity, senzace povolení je nová kapitola poháněn všechny nové Anvil motoru, přestavěn od základů pro nový gen. Z útoku Bastille k výkonu krále Ludvíka XVI, zažít francouzskou revoluci jako nikdy předtím - a pomoci lidem ve Francii vyřezat zcela nový osud.

Nemilosrdný nový hrdina PRO brutální SVĚTA

Hrát jako Arno, zcela nový druh Assassin, více smrtící než jeho předchůdci. Sundat svou kořist s celou řadou nových zbraní, jako jsou Phantom nože, Skrytá čepel s kuše schopnostmi.

Zbrusu nový PARKOUR, potírání, a stealth Gameplay Užijte bezprecedentní míru svobody a kontroly nad svým Assassin, přivedl k životu novým Anvil motoru. Úplná kontrola pohybu: nové parkouru mechanika pro bezproblémové free running nahoru, přes a dolů městské hradby a budovy. Znovuobjevený bojový systém poskytuje bohatší zážitek bojové založené na dovednost, načasování a průtoku. Zvýšená stealth hratelnost včetně nových utajeném režimu, krycí systém a techniky dav manipulace. Zůstat skrytý, stonek svou kořist a udeřit bez varování. DEEP Přizpůsobení mechaniky utváření své vlastní pán Assassin

Řemeslo svůj vlastní jedinečný herní styl výběrem vaší zbraně, zařízení, oblečení a odborné schopnosti. Kombinovat ze stovek možných kombinací a budovat své Stealth, hašení, a navigační schopnosti z nového expanzivní dovednost strom. Se stal hlavním mistr vrah.

DISCOVER Paříže revolucionáře, přivedl k životu jako nikdy předtím

Vyřezat si cestu přes ohromující plném rozsahu, otevřené světové město, čin možné pouze skrze moc nového Anvil motoru. Prozkoumat podrobně interiéry budov a objevovat tajné podzemní katakomby a kanalizace. Vydejte se na Ancestral misích honby za pokladem, detektivních příběhů, smlouvy a další. Město je plná aktivit, které vás zaujmou celé hodiny. Svědčí o tom chaos Velké francouzské revoluce z první ruky ponořením se do realistických, systémových davy až 5000 AI řízených postav.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta