Fighter Within - Xbox One

Ubisoft

3307215758717

3307215758717

Použité

Není skladem


354 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Fighter Within - Xbox One bazar

Popis

bojovník v rámci

(Omlouváme se za strojový překlad)

Budete potřebovat více než gamepad, aby se uvolnil skutečný bojovník ve vás. Vyjadřovat své vnitřní bojovník bere pot, načasování a školení. FIGHTER VE je jedinou hrou, která poskytuje vzrušení z skutečné bojové soutěže, a umožňuje vydělávat vychloubání práva nad svými přáteli tím, že prokáže své schopnosti rvát.

FIGHTER VE přináší dlouho očekávaný pohyb bojový slib, umožňující hráčům hodit údery a kopy v nejvíce působivé a konkurenčním rvát zkušenosti. Je to fyzické, brutální a osvobozující. Vstoupil do bojového kruhu s přáteli nikdy nebude cítit stejně, jakmile jste přivedl na kolena s využitím holýma rukama a nohama. Použijte širokou paletu realistických pohybů, jak si vybrat mezi mnoha bojovníků, z nichž každý má své vlastní odlišné bojových stylů a podpis útoků. Je čas objevit realistický bojový simulátor, který definuje nový bar v fyzicky aktivní holé koleno boj proti přátelům a nepřátelům, jak si připravte se osvobodit svého bojovníka uvnitř.

Vlastnosti: New rozpoznávání pohybu vás kapky do srdce boj Otestujte si své skutečné díky bojové schopnosti k dalšímu gen rozpoznávání pohybu. Pomocí nové technologie Kinect, FIGHTER VE poskytuje realistické bojové pohyby pomocí bezprecedentní 1 až 1 přesnost sledování pohybu. První Next-Gen bojová hra vás čeká kopy, údery, čítače, vrhá, komba, speciální pohyby; vše, co očekáváte od bojová hra je tady, poháněný next-gen čelist-svržení grafiky, brutální animace a působivé poškození v reálném čase. S velkým přátelství, přichází velký zadek-kopání Opravdoví přátelé netahejte své údery. Propustit některé páry a vydělávat vychloubání práv nad svými nejlepšími kamarády v ultra-syrových bojových sezení. Nový a vylepšený výkon Kinect dramaticky zlepšuje místní zkušenosti pro více hráčů, která vám umožní pozvat a vzdorovat svým přátelům přes dobrý boj přímo ve vašem obývacím pokoji. Myslíš, že první, zasáhla poté, co sám dovednosti nestačí vyhrát zápas; budete potřebovat vynikající taktiku bojových aby vám navrch. Použijte své okolí ke svému prospěchu, zvolit správné pohyby a podpis útoky, které naruší vaše soupeře, a dokončit ho s ničivou dofukování.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta