Sea of Thieves (bez DLC) - Xbox One

5050013391164

Použité

Není skladem


812 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Sea of Thieves - Xbox One Bazar

Popis

Od uznávaného vývojáře Rare přichází dobrodružná hra sdíleného světa, která nabízí konečný zážitek z pirátů.

Balení do švů s plachtění a zkoumání, bojování a drancování, řešení hádanek a lov pokladů, Sea of ​​Thieves má vše, co potřebujete k životu pirátů, o kterých jste vždycky snili.

Setkání v nádherném světě exotických ostrovů, skrytých pokladů a nebezpečí jak přírodních, tak nadpřirozených, Sea Of Thieves vás ponoří do nového typu multiplayerové akce. Ať už jste dobrodružství jako skupina nebo plachetní sólo, jste povinni setkat se s dalšími posádkami - ale budou to přátelé nebo nepřátelé? A jak budete reagovat?

Je to dobrodružství, které se bude časem rozvíjet a vyvíjet, s novým obsahem, který pravidelně přijíždí, aby zajistil čerstvý a vzrušující zážitek kdykoli a kdekoli se rozhodnete plavit. S nádechem chvály od fanoušků a kritiků, Sea of ​​Thieves je nastaven jako další nezapomenutelné dobrodružství.

Vlastnosti: Svět zkoumání - Vydejte se na rozsáhlý, otevřený oceán, vydejte se do nových oblastí a objevte tajemství nedotčených ostrovů a potopených lodí. Prozkoumejte poklad podle map a rozmazání hádanek a naučíte se očekávat nečekané ... Svět vzrušení - Zapojte se do bojů z lodi na loď s kanónem, pistolí a řezbářem a pronásledujte konkurenční lodě přes bouřlivé bouře. Projíždějte za nepřátelskými vodami za smrtelné odměny nebo za přepravu nákladu. Střetněte se s kosterními pozůstatky prokletých bývalých pirátů a dejte pozor na podmořské hrozby, které se skrývají pod vlnami! Svět, který společně plujeme - Ať už hrajete spolu s přáteli, hledáte posádku nebo se vydáváte jako pirát "osamělý vlk", budete mít veselé a nezapomenutelné setkání ve světě, kde každá plachta na obzoru je posádka skutečných hráčů. Svět úspěchů - Na vašem pátrání po pirátské legendě budete hromadit kořist, budovat pověst a definovat jedinečný osobní styl s vašimi náročnými odměnami.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta