Sea of Thieves (bez DLC) - Xbox One

5050013391164

5050013391164

Použité

384 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

764 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Sea of Thieves - Xbox One Bazar

Popis

Od uznávaného vývojáře Rare přichází dobrodružná hra sdíleného světa, která nabízí konečný zážitek z pirátů.

Balení do švů s plachtění a zkoumání, bojování a drancování, řešení hádanek a lov pokladů, Sea of ​​Thieves má vše, co potřebujete k životu pirátů, o kterých jste vždycky snili.

Setkání v nádherném světě exotických ostrovů, skrytých pokladů a nebezpečí jak přírodních, tak nadpřirozených, Sea Of Thieves vás ponoří do nového typu multiplayerové akce. Ať už jste dobrodružství jako skupina nebo plachetní sólo, jste povinni setkat se s dalšími posádkami - ale budou to přátelé nebo nepřátelé? A jak budete reagovat?

Je to dobrodružství, které se bude časem rozvíjet a vyvíjet, s novým obsahem, který pravidelně přijíždí, aby zajistil čerstvý a vzrušující zážitek kdykoli a kdekoli se rozhodnete plavit. S nádechem chvály od fanoušků a kritiků, Sea of ​​Thieves je nastaven jako další nezapomenutelné dobrodružství.

Vlastnosti: Svět zkoumání - Vydejte se na rozsáhlý, otevřený oceán, vydejte se do nových oblastí a objevte tajemství nedotčených ostrovů a potopených lodí. Prozkoumejte poklad podle map a rozmazání hádanek a naučíte se očekávat nečekané ... Svět vzrušení - Zapojte se do bojů z lodi na loď s kanónem, pistolí a řezbářem a pronásledujte konkurenční lodě přes bouřlivé bouře. Projíždějte za nepřátelskými vodami za smrtelné odměny nebo za přepravu nákladu. Střetněte se s kosterními pozůstatky prokletých bývalých pirátů a dejte pozor na podmořské hrozby, které se skrývají pod vlnami! Svět, který společně plujeme - Ať už hrajete spolu s přáteli, hledáte posádku nebo se vydáváte jako pirát "osamělý vlk", budete mít veselé a nezapomenutelné setkání ve světě, kde každá plachta na obzoru je posádka skutečných hráčů. Svět úspěchů - Na vašem pátrání po pirátské legendě budete hromadit kořist, budovat pověst a definovat jedinečný osobní styl s vašimi náročnými odměnami.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta