Star Wars Battlefront II (bez DLC) - Xbox One

5035228121614

5035228121614

Použité

Není skladem


499 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Star Wars Battlefront II - Xbox One Bazar

Popis

Vydejte se na nekonečné akční zážitek STAR WARS z nejprodávanější franšízy STAR WARS HD videohry všech dob.

Prohýbejte se vlnami nepřátel na základně Starkiller se silou vašeho světelného meče ve vašich rukou. Projděte bažinu džungle skrytou Rebelskou základnu na Yavinu 4 spolu s ostatními vojáky a vypusťte zbraně z AT-ST. Rozložte svou squadronu X-wing z útoku na mamuta První objednávky Star Destroyer ve vesmíru. Nebo vstát jako nový hrdina STAR WARS - Iden, elitní vojenský voják speciálních sil - a objevuje emocionální a uchopující příběh jednoho hráče o třiceti letech.

Zažijte bohaté a živé bojiště pro více hráčů ve hře STAR WARS ve všech třech obdobích: prequel, klasika a nová trilogie. Upravte a upgradujte své hrdiny, hvězdnice nebo vojáky, každý s jedinečnými schopnostmi využít v bitvě. Jízděte s tauntauns nebo převzít kontrolu nad tanky a speeders. Dolů Star Destructors velikosti měst, použijte sílu, abyste dokázali svou hodnotu proti ikonickým postavám, jako je Kylo Ren, Darth Maul nebo Han Solo, když hrajete část herního zážitku inspirovaného 40 lety nadčasových filmů STAR WARS.

Můžete se stát mistrem vaší cesty STAR WARS hrdiny.

Nový hrdina, příběh nevymožený

Skočte do obuvi elitních vojáků speciálních sil, stejně smrtelných na zemi i na vesmír, v emocionálně uchopující nové kampani STAR WARS, která se rozprostírá více než 30 let a spojuje události mezi filmy STAR WARS: RETURN OF JEDI a STAR WARS: THE FORCE AWAKENSTM.

Bojové hřiště Ultimate STAR WARS

Hvězdný multiplayerový vesmír STAR WARS nesrovnatelný v rozmezí a šíři, kde se až 40 hráčů potýká s ikonickými hrdiny, autentickými vojáky a v rozsáhlé řadě vozidel na zemi a ve vzduchu - jak bitva zuří v galaxii.

Galaktická vesmírná bitva

Vesmírný boj byl navržen pro STAR WARS Battlefront II od základů se zřetelnou manipulací, zbraněmi a možnostmi přizpůsobení. Zapojte se do své eskadry a propojte asteroidové pole, projděte cisternovou stanicí a vydejte masivní kapitálové lodě, zatímco jste pilotní legendární hvězdice ve vysokých sáních s až 24 hráči a 40 lodí AI.

Lépe spolupracovat

Spojte se s kamarádem z pohodlí vaší gauče s dvojitým přehráváním offline hry se split-screen. Získejte odměny, přizpůsobte své vojáky a hrdiny a přineste své upgrady s sebou na online bojiště pro více hráčů.

Povězte svého hrdinu

Není to jen ikonický hrdina - váš hrdina. Ovládejte své řemeslo s přizpůsobitelným průběhem postavy. Upgradujte schopnosti jedinečné pro každého hrdinu, třídu vojáků a hvězdu. Použijte tyto schopnosti k tomu, abyste přizpůsobili a upravili sílu vaší postavy, ať už jako smrtelné aktivní účinky na své soupeře, užitečné zvyšování stavu nebo taktickou pomoc, aby se vyhnuli všem oponentům na bojišti.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta