NHL 18 - Xbox One

5030944121573

Použité

Není skladem


408 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


NHL 18 - Xbox One Bazar

Popis

EA SPORTS NHL 18 přináší rychlost, kreativitu a akci dnešních mladých hvězd NHL s novými ovládacími prvky Creative Attack a zcela novou obrannou dovednostní kartou. Zahrajte si rychlý, arkádově inspirovaný 3-na-3 NHL THREES režim nebo vytvořte vlastní vlastní 32. tým NHL s novým rozsahem. Udělejte to všechno s co-op a konkurenčními možnostmi pro více hráčů kdykoli v hře EA SPORTS NHL.

Vlastnosti: Led je vaše hřiště - Nové pohyby kreativního útoku vám dávají plnou kontrolu nad tím, že hraje v highlightu, čehož hraje mladí superhvězdníci v dnešní nové NHL. Při přestupku jsou nové kreativní hry zahrnující pohyby mezi nohama, jednostranné drahokamy, spodní rukavice a mnohem víc - včetně možnosti odbočky se pohybovat společně pro okamžité rozhodování. Na obranu vám zcela nová ochranná hra Defensive Skill Stick nabízí nástroje pro potlačení útoků s cílovými kontrolami, prodlouženými klepáním a kontrolou zametání, které pokryjí zóny ledu a odnesou jízdní pruhy. Nový Creative AI také znamená, že vaši spoluhráči využívají všechny stejné kreativní nástroje, jako ty, které děláte pro krásné, inteligentní rozhodování po celém ledě, včetně průchodů na palubě a průchodu do vesmíru. Arcade-Inspired 3-on-3 Hockey - Představujeme NHL trojice, odvážný nový vzít na rychlé, přes-top 3 na 3 hokej akce. Úplně nová hokejová inspirace inspirovaná arkádami nabízí rychlejší hratelnost, větší hity a akce s vysokým skóre, které se snadno vybírají a hrají. Vstupte do jedinečných arény NHL se všemi novými komentáři a vybírejte svůj styl hry, od rychlé zábavy na gauči k plnohodnotné online hře, kde si vyberete herní pravidla a modifikátory. Vezměte si NHL trojí režim v režimu kampaně ve stylu a hrajte regionálními okruhy, od menších lig po velkou show, dokončete výzvy a odhalte překvapení. NHL THREES spojuje to nejlepší z arkádové éry zábavy s autentickou 3-na-3 přesčasovou akcí, která se hraje s přáteli. Zažijte rozšíření v novém NHL - v režimu Franchise změňte celý NHL o novou funkci rozšíření, kde vytvoříte a připravíte 32. tým NHL a trefíte ligu. Spusťte autentický expanzní projekt, kde vyberete ty nejlepší hráče z celé ligy, vytvoříte jedinečný seznam a převezmete úlohu předního úřadu, abyste mohli řídit tým, obchod a hry. Vyberte rodné město pro svůj 32. tým z měst v celé Severní Americe a Evropě, poté použijte Creation Zone, abyste si vybrali arénu, vytvořili uniformu a logo a poprvé vytvořili svůj vlastní vlastní maskot. Nebo použijte rozšiřující nákres, abyste mohli vyzkoušet zbrusu nové zlaté rytíře Vegas, kompletní s autentickým seznamem, arénou, uniformou a logem. Team Up or Compete Anyway You Want - Žádná jiná sportovní hra vám umožní spojit se s přáteli a narazit na ledu jako NHL 18. Ať už hrajete cooperativně nebo konkurenčně, offline na gauči nebo online s až 12 hráči, NHL 18 přináší více než 64 kombinací, které se spojují s kamarády - nebo proti - místně a online. Nezáleží na tom, zda jsou vaši přátelé na gauči, online nebo obojí. Nicméně chcete hrát, NHL 18 nabízí více způsobů hraní pro více hráčů se svými přáteli nebo proti vašim soupeřům než jakékoliv jiné sportovní videohry.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta