Guitar Hero Live + 2x 6 Button Guitars - Xbox One

5030917175770

5030917175770

Použité

56 Položek skladem

14 dnů

1 285 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox One
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Kytara Hero Live + 2x 6 Button Guitars - Xbox One Bazar

Popis

Guitar Hero Live je tady. FreeStyleGames znovu objevili legendární franchise Guitar Hero se dvěma inovativními novými režimy hry a zcela novou kytarou.

Jsi rocková hvězda

Přehrávání hudby před skutečným davem není jako jiné zkušenosti. S novým pohledu GH Live na první pohled budete v rámci franchisingu Guitar Hero vystupovat jako nikdy předtím.

Skalní reálné davy se skutečnými reakcemi

Cíťte spoustu vystoupení v reálné kapse, před reálnými davy, kteří reagují v reálném čase na váš výkon. Vyhrajete dav nebo je ztratíte. Navíc vaši spoluhráči vás také informují, zda se houpáte, nebo je třeba je vyzvednout. Probojujte divočinu a strhněte dům.

Úžasná hudba, epické koncerty

V GH Live budete mít pódium na různých místech. Zažijte to vše, od intimity malého klubu až po hlavní scénu masivního outdoorového festivalu.

Všechny přehrávatelné, po celou dobu

GHTV je nepřetržité vysílání hudebních videí, kde jste s vaším kytarovým regulátorem hvězdou. Stovky videí budou k dispozici při spuštění všech různých žánrů hudby a nové videa budou nepřetržitě přidávány do sestavy. Budete schopni objevovat a hrát nové skladby po celou dobu.

Sledujte, co chcete

Zapnutí GHTV je podobné zapnutí televizoru. Vyberte si kanál a ponořte se přímo dovnitř. Nelíbí se vám, co se děje? Stačí přejít na druhý kanál a rozbalit novou skladbu.

Skočte s přáteli

GHTV je zábavnější hrát se svými přáteli než kdy jindy. Během hraní jedné osoby mohou všichni ostatní sledovat videa. Navíc se GHTV zdvojnásobí jako soutěž. Soutěžte v obývacím pokoji s přáteli nebo online s ostatními. Podívejte se na globální leaderboard a uvidíte, jak se stavíte proti kolegům rockstars po celém světě.

Kytarový regulátor: snadnější hrát, těžší zvládnout

Kytarový regulátor byl přepracován pro nejlepší herní hru na všech úrovních dovedností. Nové rozvržení tlačítek 2 x 3 usnadňuje hrát pouze s třemi tlačítky, nebo v obtížných situacích začíná zrcadlit to, co je třeba hrát tvar akordů se všemi šesti tlačítky, což usnadňuje hru pro začátečníky a těžší pro odborníky.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta