Guitar Hero Live + 2x 6 Button Guitars - Xbox One

5030917175770

5030917175770

Použité

Není skladem


2 851 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kytara Hero Live + 2x 6 Button Guitars - Xbox One Bazar

Popis

Guitar Hero Live je tady. FreeStyleGames znovu objevili legendární franchise Guitar Hero se dvěma inovativními novými režimy hry a zcela novou kytarou.

Jsi rocková hvězda

Přehrávání hudby před skutečným davem není jako jiné zkušenosti. S novým pohledu GH Live na první pohled budete v rámci franchisingu Guitar Hero vystupovat jako nikdy předtím.

Skalní reálné davy se skutečnými reakcemi

Cíťte spoustu vystoupení v reálné kapse, před reálnými davy, kteří reagují v reálném čase na váš výkon. Vyhrajete dav nebo je ztratíte. Navíc vaši spoluhráči vás také informují, zda se houpáte, nebo je třeba je vyzvednout. Probojujte divočinu a strhněte dům.

Úžasná hudba, epické koncerty

V GH Live budete mít pódium na různých místech. Zažijte to vše, od intimity malého klubu až po hlavní scénu masivního outdoorového festivalu.

Všechny přehrávatelné, po celou dobu

GHTV je nepřetržité vysílání hudebních videí, kde jste s vaším kytarovým regulátorem hvězdou. Stovky videí budou k dispozici při spuštění všech různých žánrů hudby a nové videa budou nepřetržitě přidávány do sestavy. Budete schopni objevovat a hrát nové skladby po celou dobu.

Sledujte, co chcete

Zapnutí GHTV je podobné zapnutí televizoru. Vyberte si kanál a ponořte se přímo dovnitř. Nelíbí se vám, co se děje? Stačí přejít na druhý kanál a rozbalit novou skladbu.

Skočte s přáteli

GHTV je zábavnější hrát se svými přáteli než kdy jindy. Během hraní jedné osoby mohou všichni ostatní sledovat videa. Navíc se GHTV zdvojnásobí jako soutěž. Soutěžte v obývacím pokoji s přáteli nebo online s ostatními. Podívejte se na globální leaderboard a uvidíte, jak se stavíte proti kolegům rockstars po celém světě.

Kytarový regulátor: snadnější hrát, těžší zvládnout

Kytarový regulátor byl přepracován pro nejlepší herní hru na všech úrovních dovedností. Nové rozvržení tlačítek 2 x 3 usnadňuje hrát pouze s třemi tlačítky, nebo v obtížných situacích začíná zrcadlit to, co je třeba hrát tvar akordů se všemi šesti tlačítky, což usnadňuje hru pro začátečníky a těžší pro odborníky.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta