Call Of Duty Black Ops III Juggernog Edition - Xbox One

5030917174117

5030917174117

Použité

Není skladem


8 219 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox One
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Call Of Duty Black Ops III Juggernog Edition - Xbox One Bazar

Popis

Call of Duty: Black Ops III Juggernog Edition je konečná sběratelská edice pro fanoušky Black Ops. Dodává se s cache sběratelských předmětů - včetně plně funkční Mini-lednice Juggernog.

JUGGERNOG MINI-FRIDGE

Uchovávejte nápoje v plně funkční mini-ledničce s tématikou Juggernog - modeled po perk-a-cola. Mini-lednice Juggernog nabízí světlo a zvuk přímo z hry. Tato mini-lednice drží až (12) 12oz plechovek zajišťující, že budete mít vždy chladné perk v blízkosti.

PERK-A-COLA sáček s nastaveným CUIN

Získejte sadu rolníků představujících Juggernog Soda, Revive! Soda, Speed ​​Cola Soda a Double Tab Root Beer emblems od Call of Duty: Black Ops III Zombies. Sada obsahuje vlastní cín pro uložení vaší tácky.

LIMITED EDITION SPECIALIST KONCEPT ART CARDS

Call of Duty: Multiplayer Black Ops III představuje nový systém Specialist character, který umožňuje hráčům vybrat si z 9 elitních černošských operačních vojáků - každý s vlastním vzhledem, osobností a hlasem. Každý odborník je uveden na vlastní umělecké kartě, která obsahuje exkluzivní pojetí umění, biografii a popis jejich jedinečné zbraně a schopností.

ÚŘEDNÍ VÝZVA DOPRAVY: BLACK SOUNDTRACK OPS III

Upgradujte svůj seznam skladeb pomocí digitální kopie skóre v hře.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta