WWE 2K18 - Xbox One

5026555359368

5026555359368

Použité

785 Položek skladem

14 dnů

427 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox One
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


WWE 2K18 - Xbox One Bazar

Popis

Nejvíce realistická WWE videohra někdy!

Nejrealističtější zkušenost s videohrami WWE se stala ještě intenzivnější s přidáním osmi mužských zápasů, novým systémem drapáků, novou detekcí hmotnosti, tisíci novými animacemi a masivní zákulisní plochou. Zbrusu nový rendering engine také dává WWE 2K18 vizuální revizi a přinese dráhu WWE do života jako nikdy předtím!

Moje kariéra

Nový zážitek MyCAREER vás na cestě ke skvělému cestě dostanete po cestě k WrestleMania. Prozkoumejte WWE jako nikdy předtím prostřednictvím free-roaming zákulisí, rozhovor s WWE Superstars, vytvářet aliance, dělat nepřátele, hledat questy, a strategizing pro nadcházející zápasy.

Cesta k slávě

Může se váš MyPlayer dostat do síně slávy WWE? Představujeme zcela novou cestu do slávy! Soutěžte s oponenty online, abyste vylepšili svůj systém MyPlayer tím, že získáte odemykání, zvyšuje a upgraduje vše a zároveň zajistíte vstup do speciálních událostí, které se konají vedle speciálních událostí WWE v reálném životě, jako je platba za zhlédnutí.

Dynamic Creative Suite

Přizpůsobte WWE jako nikdy předtím ještě s hlubší sadou nástrojů pro přizpůsobení a novou volbou Custom Match! Robustní sada Creation Suite nabízí ještě detailnější funkce pro vytváření a vytváření superstar, vytváření videa a vytvoření arény.

Vážně, NEJVĚTŠÍ ROSTER EVER!

Ovládněte prsten s TONS z vaší oblíbené WWE, NXT a legendárních Superstars! Netrpěli jsme, WWE 2K18 nabízí nejkompletnější seznam největších a nejjasnějších WWE a NXT Superstars a Legend, aby se někdy milovali prstenci WWE!

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta