Kinect Sports Rivals - Xbox One

Microsoft

885370662399

Použité

Není skladem


892 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kinect Sports Rivals - Xbox One bazar

Popis

Kinect Sportovní Rivals

(Omlouváme se za strojový překlad)

Od té doby dnů Wii Sports, sportovní hry byly žánr volby opravdu předvést schopnosti detekce pohybu herních konzolí. To přijde jako žádné překvapení, pak, že Microsoft má Rare vyvinout zcela nový vstup do série Kinect Sports Kinect pro Xbox 2.0 na One.

Pokud jste nehráli některém z předchozích her, což znamená, že se dostanete k ovládání různých sportů se svým tělem jako ovladač. Není třeba se držet žádné dálkové ovladače nebo Nunchuk - full technologie tělo-tracking Kinect se snímá vaše pohyby a přivádí je do hry.

Nastavení tuto hru na rozdíl od ostatních v sérii je povaha sportů. Zatímco pohyb sportovní opor jako je tenis, bowling a fotbal jsou stále v nabídce, více "extrémní" sporty jako lezení po skalách, vlny závodech (nebo "probudí závodění") a sportovní střelbu byly postaveny do popředí, taky.

Použití Kinect získat kontrolu přehrávače, Kinect Sportovní soupeři staví hráčům svůj vlastní avatar, aby je zastupoval ve hře. K dispozici je také více příběhu pro tento avatara tentokrát ven. Spíše než právě spadl do různých akcích v různých nastaveních na nabídku, musí hráči postupovat přes každou událost, mastering je jít od nováčka do elitní postavení. Celou tu dobu, ne méně než tři soupeřící týmy soupeří, aby vám na jejich týmu.

Kinect Sportovní Soupeři vypadá, že nejlepší způsob, jak ještě dát váš hardware Xbox Kinect něčí prostřednictvím svých kroků, stejně jako dostat každý v rodině aktivní v obývacím pokoji.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta