Mad Catz Pro Racing Wheel and Pedals - Xbox One Bazar

Mad Catz

0728658042936

0728658042936

Použité

Není skladem


4 702 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Mad Catz Pro Racing Wheel and Pedals - Xbox One - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Mad Catz Pro Racing Wheel a pedály

Simulátor-grade Racing Performance

Mad Catz "Pro Racing Force Feedback Wheel a pedály pro Xbox One je vyvrcholením rozsáhlé týmové vedle jezdců z každého žánru sportu. Systém kola a pedály je vysoce realistická závodní simulace příslušenství, připravený k montáži do závodního kokpitu nebo šlapat na stole. Ovládání z Velké Británie - v srdci celosvětového motorsportu průmyslu - Mad Catz "technický tým pracoval s těmi nejlepšími řidiči rally automobilů a vytrvalost závodní týmy. Využití jedinečný přístup k progresivní testování a vzdělávacích zařízení, Mad Catz kované state-of-the-art systém, který posouvá next-gen závodění na nejvyšší rychlostní stupeň.

Dual Nastavení střídání Ideální pro simulaci a Arkády

Přepínatelné mezi 270 a 900 stupňů lock-to-lock otáčení se Pro Racing Wheel je skutečně dvojí účel. Pro pasáž ve stylu řidičské hry, nastavení 270 stupňů umožňuje otáčet rychleji a umožňuje soustředit se na akci. Přepnout na nastavení 900 stupňů a zapojit plnou simulační režim, který kopíruje původní výzvy, kterým čelí profesionálních jezdců. Můžete efektivně vyzkoušet svou odvahu bez kompromisů, ale také mají možnost snížit obtížnost.

Next-gen Force Feedback s Dual Motors a šikmými zuby

Šípových ozubených kol poskytují tři různé výhody poskytují konkurenční výhodu. Jsou silnější, přesnější a mnohem tišší než jejich rovný-cut protějšky. Mechanismus přední hrana-force feedback přináší mnohem vyšší úroveň realismu než bylo možné dříve, zvyšovat pocit ponoření na úroveň nereálné s dalšími koly.

Vysoce Nastavitelný aby odpovídaly Osobní Závodní styly

Napodobování nastavitelnost běžně vyskytují na coilover pozastavení závodní připravené, síla pružiny pedálů 'a cestovat jak přizpůsobit individuálním preferencím. Rozteč pedálů "lze nastavit na devíti různých bočních polohách, a oni jsou také výškově nastavitelné nabídnout výběr ze svislých či klidovou konfigurací. A rám pedál přináší pocit pro nohy limitů, kopírující jedinečný pohled profesionálních závodníků.

Dlouhotrvající a spolehlivou konstrukcí

Produkt To vyžaduje ráže jen to nejlepší dokončovací práce. Pravá semišové kůže pokrývá hliníková volant. Hliníkové tváří pedály využívají bezkontaktní pozice-sensing technologie pro zvýšení životnost a spolehlivost. Twin pádla podporovat okamžité změny převodových stupňů a jsou vyrobeny z masivního hliníku. Odolný kovů a silná ABS plastu dodávají pocit kvality a řemeslného zpracování, zatímco vysoce přesné vnitřní komponenty - jako valivá ložiska na Běhounová náprava je duální - boost závodní účinnosti.

Vlastnosti: klidnější, silnější, next-gen force feedback představovat šikmými zuby a duální motory pro vysoce realistických pocitů manipulaci závodní auto inspirovaný hliníkový volant zabalené v pravé semišové kůže Nastavitelný sklonu kola pod úhlem 0 až 15 stupňů podporuje ergonomický komfort pevné hliníkové pádla pro instant řazení rychlostí 2-way switch poskytuje svou volbu 270 nebo 900 stupňů otáčení kol Běhounová náprava s dvojitými valivými ložisky pro tekutiny otočí Bezkontaktní polohový snímací technologie zvyšuje životnost a spolehlivost Nezávislé pérování na každý pedál pro pohlcující závodní výkon anti- slip držák plynového pedálu optimalizuje polohování nožní pedál individuální nastavení napětí pružiny, výšku pedálu, a rozestup pedálu tak, aby vyhovovaly svůj závodní styl

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta