Mad Catz Titanfall FREQ 4D Headset (Multi Platform) - Xbox One Bazar

Mad Catz

0728658041939

0728658041939

Použité

Není skladem


1 155 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox One
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Mad Catz Titanfall FREQ 4D Headset (Multi Platform) - Xbox One - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Titanfall Mad Catz FREQ 4D Headset (Multi Platform)

Dynamická zvukový zážitek

Mad Catz "oficiálně licencované Titanfall FREQ4D Stereo Headset výtažky éterický zvuk ve hře od hranice - nejhlubší sáhne prozkoumal prostoru. Pohon moduly ViviTouch vyrábět subwoofer podobné basové účinky na nižší frekvence zvuku pro vytvoření nebývalý živý zvuk zážitek, který si můžete skutečně cítit. Integrovaný mikrofon zjednodušuje komunikaci s ostatními piloty Titan, zatímco poutavý stereofonní zvuk je přiváděn když nadrozměrných 50mm reproduktory. Se může pochlubit 3,5 mm kabel adaptéru pro použití s ​​mobilními zařízeními - plus sada exkluzivních Titanfall obtisků pro snadné přizpůsobení - za Titanfall FREQ4D je vysoce univerzální sluchátka.

Exkluzivní sada Titanfall Samolepky

Sada exkluzivních obtisky jsou zahrnuty dále posílit sluchátek Titanfall vzhled. Snadno se nanáší a odstranit, máte možnost ozdobit headset s jedinečným designem, který jste vytvořili sami.

4D Zvuk Běží na ViviTouch Technology

ViviTouch 4D Sound promění váš zážitek z poslechu ve sluchátkách do zcela nové smyslové dimenze zvuk, který zní jako by to byla živá. To se mění, jak slyšíte, není to, co slyšíte, produkovat bohatý, plný zvuk, který si můžete skutečně cítit - stejně jako jste jej zažívá žít. Reprodukované hudbě katapultuje vás rovnou do přední řady filmů se stal full-na filmových akcích, a hratelnost vás pohltí v naprosto realistické světě. Kdykoliv budete chtít, aby se tam žít, vše, co musíte udělat, je zapojit.

Mimořádně velké 50mm ovladače s neodymovými magnety

Zaměstnávání ovladače nejkvalitnější k dispozici pro použití v komerčních náhlavních - neodymu - na FREQ4D Stereo Headset kanály hi-fi zvuk přes dvojici přesně vyvážené 50mm reproduktory pro hluboké basy a ostrý, nezkreslený výškami. Šikovně navrženy earcup design také pomáhá blokovat rozptýlení, jako je nadměrné kolegou klábosení, takže se můžete soustředit na hraní, jak nejlépe umíte.

Integrovaný mikrofon Souřadnice tým

Earcup integrovaný mikrofon vám dává svobodu chatovat se svými spoluhráči bez rušivých zcela vysunuté mikrofonu ve vašem obvodu. A když soukromí je obava, stačí klepnout na tlačítko mute, aby se vaše spoluhráče z cokoliv sluchu nechcete, aby.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta