Grand Theft Auto V (5) *2 Disc* - Xbox 360

RocketstarsGames

5026555258043

Použité

4 Položek skladem u dodavatele

460 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


GTA 5 Xbox 360 bazar

Popis

Grand Theft Auto V (5) * 2 * Disc

Los Santos - rozléhající sluncem zalitý metropole plné svépomocné guru, hvězdičkou a blednutí celebrity, jakmile závisti západního světa, nyní snaží zůstat nad vodou v době ekonomické nejistoty a levné televizní reality show.

Uprostřed zmatku, tři velmi odlišné zločinci plot své vlastní šance na přežití a úspěch: Franklin, bývalý pouliční gangster, nyní hledá reálné možnosti a závažné peněz; Michael, profesionální ex-con, jehož odchod do důchodu je mnohem méně růžová, než doufal, že by to bylo; a Trevor, násilný maniak řízen další velké skóre. Vyčerpání možností, posádka riskuje vše v sérii odvážných a nebezpečných loupeže a mohly by být zřízeny na celý život.

Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, kdy byla vytvořena, Grand Theft Auto V prolíná vyprávění a herní novými způsoby, jak hráči opakovaně skočit dovnitř a ven z životech tří hlavních postav ve hře, hraje ze všech stran vzájemně propletených příběhu hry.

Všechny klasické charakteristickými znaky průkopnického seriálu návratu, včetně neuvěřitelným smyslem pro detail a Grand Theft temně humorným take Auto na moderní kulturu, spolu s zbrusu nové a ambiciózní přístup k otevření světového multiplayer.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta