Carnival Games: In Action - Xbox 360

5026555253895

5026555253895

Použité

296 Položek skladem

14 dnů

257 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Carnival Games: In Action - Xbox 360 bazar

Popis

Carnival Games: In Action

(Omlouváme se za strojový překlad)

Krok přímo nahoru a do celého těla herní zážitek masopustních her: v akci! Je čas na malou uprostřed lumpárnu v tomto odvážném, nové Carnival Games světě, výhradně pro Kinect pro Xbox 360. 'Carnival Games: In Action "byla postavena od základu tak, aby plně využít inovativní technologii nalezené v" Kinect pro Xbox 360'. Pět Tematické parky připravila půdu pro hráče swing pryč v "Odpalování Cage", vyhýbat se kroucení tornáda v "horkovzdušném balónu Race", se galaktickou cestu k rudé planetě v "Rocket na Mars" a mnoho dalšího ...

Klasické hry jako "Alley koule", "Milk Bottle Throw" a "Wheel of Chance" přidat do rodinné zábavy. Všechny druhy interaktivních cen a překvapení přetékají, včetně zvířat v zájmovém draků, robot kovbojů, létající medvědi a ninja masky.

Kromě toho Kinect pro technologii rozpoznávání hlasu Xbox 360 umožňuje "The Amazing Wodin ', lstivý Průvodce se slabostí pro vtip, radit hráči jejich budoucnost. Také debutuje vzhled v seriálu Carnival Games, je "Monkey Barker". Elegantně oblečený a známý pro své taneční dovednosti, slibuje přinést spravedlivý podíl na opičí neplechu.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta