NHL 2K10 - Xbox 360

5026555249393

Použité

15 Položek skladem

14 dnů

175 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


NHL 2K10 - Xbox 360 bazar

Popis

NHL 2K10

(Omlouváme se za strojový překlad)

Věřte tomu nebo ne NHL 2K, jakmile povýšence vyzyvatele proti Electronic Arts NHL, je velké deset let. S tím na mysli, očekávají, že narazí na led s velkým starým políček do NHL 2K10!

Letošní vstup funkce lepší grafiku, s týmem 2K uvedení hodně času a pozornosti k vytvoření lépe vypadající hráči (tedy přesnější při pohledu - to jsou hokejisté), kompletní s ostřejšími dresy a tváře, ale i lepší arénách než kdy jindy. Také upping úroveň realismu je vylepšení, které byly provedeny na non-charaktery hráče. Vaši soupeři konzole ovládané bude hrát chytřejší hru hokeje, což znamená, že budete muset dělat totéž. Zjistíte přesnější určování polohy, lepší pupínky a NHL kalibru tvořivost.

Sociální herní byl také tlačil do popředí. Získání přítele do akce, zda jste v režimu povolení, hře výstavy nebo zasedání rybníka hokeje.

Samozřejmě, že nic z toho to moc k užitku, pokud manipulace je k ničemu. Naštěstí 2K byla rovněž stavět na manipulaci s pukem a vylepšené ovládací prvky dodávat nové obranné pohyby, jako je nanášení výtahy a zakopnou výstřely.

Vypadá to, že je čas vyrazit na led!

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta