NHL 2K10 - Xbox 360

5026555249393

5026555249393

Použité

13 Položek skladem

14 dnů

175 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


NHL 2K10 Xbox 360 bazar

Popis

NHL 2K10

(Omlouváme se za strojový překlad)

Věřte tomu nebo ne NHL 2K, jakmile povýšence vyzyvatele proti Electronic Arts NHL, je velké deset let. S tím na mysli, očekávají, že narazí na led s velkým starým políček do NHL 2K10!

Letošní vstup funkce lepší grafiku, s týmem 2K uvedení hodně času a pozornosti k vytvoření lépe vypadající hráči (tedy přesnější při pohledu - to jsou hokejisté), kompletní s ostřejšími dresy a tváře, ale i lepší arénách než kdy jindy. Také upping úroveň realismu je vylepšení, které byly provedeny na non-charaktery hráče. Vaši soupeři konzole ovládané bude hrát chytřejší hru hokeje, což znamená, že budete muset dělat totéž. Zjistíte přesnější určování polohy, lepší pupínky a NHL kalibru tvořivost.

Sociální herní byl také tlačil do popředí. Získání přítele do akce, zda jste v režimu povolení, hře výstavy nebo zasedání rybníka hokeje.

Samozřejmě, že nic z toho to moc k užitku, pokud manipulace je k ničemu. Naštěstí 2K byla rovněž stavět na manipulaci s pukem a vylepšené ovládací prvky dodávat nové obranné pohyby, jako je nanášení výtahy a zakopnou výstřely.

Vypadá to, že je čas vyrazit na led!

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta