Ultimate Action Triple Pack: Tomb Raider, Sleeping Dogs, Just Cause 2 - Xbox 360

Square Enix

5021290066618

5021290066618

Použité

32 Položek skladem

14 dnů

308 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Ultimate Action Triple Pack: Tomb Raider, Sleeping Dogs, Just Cause 2 Xbox 360 bazar

Popis

Konečným Action Triple balení: Tomb Raider, Sleeping Dogs, Just Cause 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tomb Raider

Po méně než hvězdný výkon v minulých několika Tomb Raider hry, Lara je zpět s restartem a nový počátek příběhu. Možná již víte, jak to chodí: mladý Croft začíná svou cestu s rag-tag pásmu archeologů, na cestě do Asie se podívat na některých starověkých ruin. Její loď dostane ztroskotal poblíž ostrov v podivné přírodní katastrofy, a ona je oddělen od svého týmu - nucený přežít řadu nešťastných událostí v příběhu, který v konečném důsledku utváří naše hrdinka do tučné, tygří ke střelbě Tomb Raider, který známe a milovat.

Ve většině případů, to vše se cítí přesně tak, jak byste si představit Tomb Raider by měl, s bujných lesů, vlhkých podzemních tunelů a antické chrámy tvoří většinu herního pozadí. Existuje také spousta hádanek platformy založené na které umožňují Lara škrábat na vrcholu nečistot a budov pohřbené hluboko v rozsáhlých prostředích.

Je to rovným dílem klasické Tomb Raider a Uncharted, s přidaným houfem Quick Time Events přerušovat blízké smrti setká s vlky a zoufalými uniká smrtící jeskyně. Je to skvělé zachytit napětí ve výjimečných případech, ale QTEs nejsou nadměrně používán.

Spící psi

Trochu Hong Kong akční film sestříhané s Grand Theft Auto? Tak pokračuj.

Hra jako tajný policajt Wei Shen, vaše mise ve Spící psi je infiltrovat nebezpečné gangy Hongkongu a dozvědět se důležité informace o své činnosti, před oznámením zpět do tuzemských i zahraničních zpravodajských sil.

Je to trochu neřízená střela když - Shen má za sebou historii špatné chování, a obviňuje trojicemi pro "co se stalo s jeho rodinou." To, co to je bude odhalena, jak budete postupovat, ale můžete si představit, že to není dost.

Just Cause 2

První Just Cause hra viděl hrubý-around-the-hrany prostředek Rico Rodriguez padákem do ostrovní národ San Esperito aby se zapojily do místě změny režimu. Just Cause 2 vidí Rico se na něj bláznivější kousky, více high-létající dovádění a spoustu chaosu, které mají být nasazená.

Tropický ostrov Panau právě viděl nový prezident dráp cestu k moci, a americká vláda není příliš nadšený. Aby toho nebylo málo Ricův mentorů, Tom Sheldon, vypadá to, že mohl jít rogue. Vstup do Rico!

Just Cause 2 nabízí masivní souostroví prozkoumat. Existuje více než 350 měst, vesnic, měst a vojenských základen vidět a srovnat se zemí. Ve své poslání způsobit chaos a vyvést z míry Panau vládu budete muset spolupracovat s místními trestných frakcemi. To bude vidět turné na různých místech zabít plukovníků, krást dobroty a vyhodit spoustu a spoustu a spoustu věcí nahoru. Půjdete od písečných pláží na zasněžených vrcholcích hor na plovoucí bordelu. Ano, plovoucí bordel ...

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta