Tomb Raider 2013 Survival Edition - Xbox 360

Square Enix

5021290054264

5021290054264

Použité

12 Položek skladem

14 dnů

347 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Tomb Raider 2013 Survival Edition Xbox 360 bazar

Popis

Tomb Raider 2013 Survival Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tomb Raider je akční adventura, která zavádí hráče na původ jednoho z nejvíce identifikovatelných videoher ikon všech dob, Lara Croft. Hra obsahuje směs přežití, stealth, rvačky a pohybovala se boj, a průzkum hry jako mladý Lara Croft je nucen, aby se zasadila sama v minulosti ji znám limity přežít a odhalit temnou historii zapomenutého ostrova. V tomto procesu se bude odemknout dobrodruha uvnitř ní. Mezi další herní funkce patří: zbraně známé i nové, inovovat položek, celou řadu herních prostředí a lidské a zvířecí nepřátele.

Je-li vůbec první Tomb Raider hra zahájena v roce 1996 to byla revoluce. Vynikající pokud jde o grafiku, hratelnost a příběh, to změnil způsob, jakým že videohry byly hrány a rozvíjet donekonečna. Fronting Hrách útok na světě byl ústřední postava, Lara Croft. Lara byl také mít neuvěřitelný dopad, rychle stává nejuznávanější a oslavovaný ženské akční hrdinka a ikona pro odvětví videoher.

Tato nejnovější ztvárnění Tomb Raider zkoumá intenzivní a drsný příběh původu Lara Croft a její výstup z vyděšené mladé ženy na tvrzené přežil, že ona by stala známou pod názvem. Vyzbrojen pouze surové instinkty a schopnost tlačit za hranice lidské vytrvalosti, Lara musí bojovat, aby odhalili temnou historii zapomenutého ostrova uniknout vytrvalé sevření.

Funkce:

Tomb Raider restartován - Nová verze Tomb Raider je navržen tak, aby restartovat herní série pro novou generaci hráčů, stejně jako dlouholetí fanoušci Původy Lara Croft - Nastavte ještě předtím, než první z klasických her v seriálu, Tomb Raider slouží jako příběh původu pro Lara Croft, popisovat její proměnu z nejistým mladé ženy, do superstar dobrodruh Diverse hraní - hra obsahuje řadu herních žánrů, včetně přežití, stealth, rvačky a pohybovala boj, průzkum, a více zbraní - využívají různé zbraně, včetně luk a šíp, cepín a pistole

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta