Tomb Raider 2013 - Xbox 360

Square Enix

5021290048614

Použité

1146 Položek skladem

14 dnů

245 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Tomb Raider 2013 - Xbox 360 bazar

Popis

Tomb Raider 2013

(Omlouváme se za strojový překlad)

Tomb Raider je akční adventura, která zavádí hráče na původ jednoho z nejvíce identifikovatelných videoher ikon všech dob, Lara Croft. Hra obsahuje směs přežití, stealth, rvačky a pohybovala se boj, a průzkum hry jako mladý Lara Croft je nucen, aby se zasadila sama v minulosti ji znám limity přežít a odhalit temnou historii zapomenutého ostrova. V tomto procesu se bude odemknout dobrodruha uvnitř ní. Mezi další herní funkce patří: zbraně známé i nové, inovovat položek, celou řadu herních prostředí a lidské a zvířecí nepřátele.

Je-li vůbec první Tomb Raider hra zahájena v roce 1996 to byla revoluce. Vynikající pokud jde o grafiku, hratelnost a příběh, to změnil způsob, jakým že videohry byly hrány a rozvíjet donekonečna. Fronting Hrách útok na světě byl ústřední postava, Lara Croft. Lara byl také mít neuvěřitelný dopad, rychle stává nejuznávanější a oslavovaný ženské akční hrdinka a ikona pro odvětví videoher.

Tato nejnovější ztvárnění Tomb Raider zkoumá intenzivní a drsný příběh původu Lara Croft a její výstup z vyděšené mladé ženy na tvrzené přežil, že ona by stala známou pod názvem. Vyzbrojen pouze surové instinkty a schopnost tlačit za hranice lidské vytrvalosti, Lara musí bojovat, aby odhalili temnou historii zapomenutého ostrova uniknout vytrvalé sevření.

Funkce:

Tomb Raider restartován - Nová verze Tomb Raider je navržen tak, aby restartovat herní série pro novou generaci hráčů, stejně jako dlouholetí fanoušci Původy Lara Croft - Nastavte ještě předtím, než první z klasických her v seriálu, Tomb Raider slouží jako příběh původu pro Lara Croft, popisovat její proměnu z nejistým mladé ženy, do superstar dobrodruh Diverse hraní - hra obsahuje řadu herních žánrů, včetně přežití, stealth, rvačky a pohybovala boj, průzkum, a více zbraní - využívají různé zbraně, včetně luk a šíp, cepín a pistole

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta