Final Fantasy XIII Collectors Edition - Xbox 360

Square Enix

5021290040212

Použité

Není skladem


659 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Final Fantasy XIII Collectors Edition - Xbox 360 bazar

Popis

Final Fantasy XIII sběratele Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

O několik let ve stavu zrodu, Final Fantasy XIII je důkazem naprosté hodnotě výroby Square Enix uvádí do svého vlajkového RPG série. Práce z lásky pro téměř každého ve firmě, tato splátka v této sérii se rovnat inspiraci od jeho poslední zápas, Final Fantasy XII a deset let starých klasiků jako Final Fantasy VII.

Hrají ženskou postavu zvanou Lightning, hra se odehrává v budoucnosti, kdy se svět je rozdělen do dvou významných oblastí - Cocoon, ráj vysoce na nebi, který zná jen mír a prosperitu; a Pulse, tmavý, špinavý a nebezpečný nižší svět. Kdysi dávno lidstvo byl požehnán přítomností fal'Cie, který se rozhodl sledovat a chránit celém světě.

Nicméně, mír a klid na Cocoon nemělo trvat. Poté, co jeden odpadlík fal'Cie probouzí ze svého spánku, lidé jsou prokletý fal'Cie, jejich proměna magie-ovládat zaměstnanců. Tito stali l'Cie - pěšáci, který si zvolí fal'Cie přinést chaos a zkázu.

Hra využívá kombinaci působení tahové a nové real-time prvků, jako jsou vzory, které umožňují hráčům přiřadit role členů strany kdykoliv v boji. Active Time bojový systém poskytuje svobodu spouštět několik různých příkazů v jednom tahu s využitím akční měřidlo s více příkazových slotů.

Přidejte k tomu obvyklý mix zajímavých charakteristik, kroucení děj a zcela nový Předvolání kopnout nudle z vašich nepřátel a máte jednu RPG akcí nabité.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta