Final Fantasy XIII Collectors Edition - Xbox 360

Square Enix

5021290040212

5021290040212

Použité

14 Položek skladem

14 dnů

514 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Final Fantasy XIII Sběratelská Edice Xbox 360 bazar

Popis

Final Fantasy XIII sběratele Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

O několik let ve stavu zrodu, Final Fantasy XIII je důkazem naprosté hodnotě výroby Square Enix uvádí do svého vlajkového RPG série. Práce z lásky pro téměř každého ve firmě, tato splátka v této sérii se rovnat inspiraci od jeho poslední zápas, Final Fantasy XII a deset let starých klasiků jako Final Fantasy VII.

Hrají ženskou postavu zvanou Lightning, hra se odehrává v budoucnosti, kdy se svět je rozdělen do dvou významných oblastí - Cocoon, ráj vysoce na nebi, který zná jen mír a prosperitu; a Pulse, tmavý, špinavý a nebezpečný nižší svět. Kdysi dávno lidstvo byl požehnán přítomností fal'Cie, který se rozhodl sledovat a chránit celém světě.

Nicméně, mír a klid na Cocoon nemělo trvat. Poté, co jeden odpadlík fal'Cie probouzí ze svého spánku, lidé jsou prokletý fal'Cie, jejich proměna magie-ovládat zaměstnanců. Tito stali l'Cie - pěšáci, který si zvolí fal'Cie přinést chaos a zkázu.

Hra využívá kombinaci působení tahové a nové real-time prvků, jako jsou vzory, které umožňují hráčům přiřadit role členů strany kdykoliv v boji. Active Time bojový systém poskytuje svobodu spouštět několik různých příkazů v jednom tahu s využitím akční měřidlo s více příkazových slotů.

Přidejte k tomu obvyklý mix zajímavých charakteristik, kroucení děj a zcela nový Předvolání kopnout nudle z vašich nepřátel a máte jednu RPG akcí nabité.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta