Winter Stars (Kinect) - Xbox 360

Deep Silver

4020628508777

Použité

Není skladem


478 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Winter Stars (Kinect) Xbox 360 bazar

"

Popis

Winter Stars (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Winter Stars láká hráče z jejich sedacích souprav s vysokou kvalitou a snadno naučit, vzrušující kontrol pohybu. Unikátní "Režim rodina" umožňuje každému účastníkovi zvolit svou vlastní individuální úroveň obtížnosti, což pro zábavu multiplayer zkušenosti s i šancí pro každého. V režimu pro jednoho hráče, Zimní Stars nabízí kampaň plnou odrůdy, která umožňuje hráčům zažít všechny aspekty sportovce kariéry.

Tento nový titul bude závan čerstvého vzduchu pro žánr, který umožňuje sportovní fanoušky všech věkových kategorií a schopností soutěžit mezi sebou nebo proti virtuálním soupeřům v ne méně než jedenáct disciplínách: na tandemovém padákovém kluzáku, curling, sněžný skútr, bobová dráha, sjezdové lyžování, postavou bruslení, biatlon, freeride lyžování, snowboard cross, ski létání, a short-track.
** Vyžaduje Kinect

Funkce:

Plná zimních sportů mistrovství zkušenosti doma Full Kinect, Move & podpora Wii Balance Board Multiplayer arkádová zábava pro celou rodinu v krásném zimním nastavení stavu techniky grafiky hluboký a zahrnující režim kariéry s prvky RPG Obrovské množství misí a zimní sportovní potřeby

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta