Winter Stars (Kinect) - Xbox 360

Deep Silver

4020628508777

4020628508777

Použité

27 Položek skladem

14 dnů

286 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Winter Stars (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

Winter Stars (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Winter Stars láká hráče z jejich sedacích souprav s vysokou kvalitou a snadno naučit, vzrušující kontrol pohybu. Unikátní "Režim rodina" umožňuje každému účastníkovi zvolit svou vlastní individuální úroveň obtížnosti, což pro zábavu multiplayer zkušenosti s i šancí pro každého. V režimu pro jednoho hráče, Zimní Stars nabízí kampaň plnou odrůdy, která umožňuje hráčům zažít všechny aspekty sportovce kariéry.

Tento nový titul bude závan čerstvého vzduchu pro žánr, který umožňuje sportovní fanoušky všech věkových kategorií a schopností soutěžit mezi sebou nebo proti virtuálním soupeřům v ne méně než jedenáct disciplínách: na tandemovém padákovém kluzáku, curling, sněžný skútr, bobová dráha, sjezdové lyžování, postavou bruslení, biatlon, freeride lyžování, snowboard cross, ski létání, a short-track.
** Vyžaduje Kinect

Funkce:

Plná zimních sportů mistrovství zkušenosti doma Full Kinect, Move & podpora Wii Balance Board Multiplayer arkádová zábava pro celou rodinu v krásném zimním nastavení stavu techniky grafiky hluboký a zahrnující režim kariéry s prvky RPG Obrovské množství misí a zimní sportovní potřeby

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta