WRC 4: World Rally Championship - Xbox 360

Bigben Interactive

3499550319989

3499550319989

Použité

48 Položek skladem

14 dnů

341 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


WRC 4: World Rally Championship Xbox 360 bazar

Popis

WRC 4: World Rally Championship

(Omlouváme se za strojový překlad)

WRC 4 je zabaleno s více než 60 + různých modelů aut, 50 a více Oficiální závod týmů (z WRC, třídu 2 a třídu), každé dráze z šampionátu WRC a zcela nově navrženého režimu kariéry.

V návaznosti na cestu pořízené předchozí kapitole série, WRC 4 je vybaven novou úžasnou směsici prvků s vysokým grafickým detaily a reálným zvukem ve hře. Hlavními znaky, které jsou zahrnuty do této nové hře jsou: loajalita k licenci, vzrušující zážitek ze hry, přístupnost pro první-time hráčů a dynamického a konkurenceschopného režimu on-line her.

Mezi novými funkcemi tohoto ročníku 2013, hráči mají možnost poznat nové světelné podmínky, nové efekty počasí v závislosti na scéně, zcela nový Kariéra Mode umístit přehrávač do skutečných řidičů boty. Realismus a ponoření jsou dva z nejdůležitějších pilířů rozvoje, s působivými 3D prostředí a HDR systému, které umožňují nejlepší výkon ve hře.

WRC 4 je k dispozici veškeré shromáždění z roku 2013 WRC kalendář, kompletní se všemi předními WRC týmů a jezdců ve vylepšeném režimu kariéry k otočení hráče do ovladače pro reálný WRC. WRC 4 má také vylepšenou verzi grafický engine s názvem Spike Engine

Vlastnosti: New Mode Kariéra - mít pocit, že je ovladač pro reálný rally! Počínaje Junior WRC třída, kterou podepíše nějaké smlouvy s real WRC oficiální týmy v závislosti na vašich výsledcích. Závod po závodě, budete moci projít každé třídě až na Olymp WRC a pokusit se stal mistrem světa v rally. Všechny oficiálních jezdcích, týmech a soutěžích. Více než 60 + různé Auta (22 zbrusu nové vozy pro rok 2013) více než 10 a více skladeb (6 stupňů pro každou stopu) Všechny z úředních listinách WRC, WRC 2 WRC 3 a Junior WRC třídě. Různé světelné podmínky (Sunrise, denní světlo, Západ slunce) - maximální úroveň realismu se zlepšenou manipulací a fyziku vozů. Vylepšené prvky kolem fází (jako jsou stromy, trávy, skály, veřejných) a novou kameru a střih scény.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta