Power Rangers Super Samurai (Kinect) - Xbox 360

Bandai Namco Entertainment

3391891957472

3391891957472

Použité

7 Položek skladem

14 dnů

459 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Power Rangers Super Samurai (Kinect) - Xbox 360 bazar

Popis

Power Rangers Super Samurai (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Power Rangers Super Samurai umožní fanoušci ohánět Samuraizer zvládnout prvky oheň, voda, nebe, les, a Zemi, jak se promění červená, modrá, růžová, zelená, nebo žlutá Rangers. výcvik bojových umění a fitness v kombinaci s týmem na bázi válek učit význam týmové práce, přátelství a odpovědnosti k boji hordy Nighlok monster. Hráči mohou také odemknout tajné chodby, přístupové skryté úrovně, a dostat rady o tom, jak porazit armády zla při shromažďování dost Zordy získat Samurai Megazord potřeba sundat MegaMonster jednou provždy.

Vlastnosti: Staňte se Ranger! - Morph do vašeho oblíbeného Ranger ze série Super Samurai a probojovat přes Moogers a Nighlok. Ohánět zbraní Ranger - Aktivace Spin meč a síly upů speciální zbraň s pózy! Pilot Super Samurai Megazord - We Are United! - Ovládání Megazord Mega režim pro epické bitvy proti MegaMonsters. Provádět simultánní útoky s kamarádem zvýšit útočící síly! Super Samurai Power Up! - Mega Mode, Super Mode Samurai a Super Mega Mode jsou hratelné ve hře. Trénovat jako Ranger! - Vlak společně se svými oblíbenými Rangers Pro intenzivní Super samuraj bojová umění cvičení zasedání. Team Up and Power Up - Zahraj si s kamarádem a sundat Nighlok jako tým!

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta