Crash Bandicoot - Mind Over Mutant - Xbox 360

Sierra Entertainment

3348542219762

3348542219762

Použité

94 Položek skladem

14 dnů

763 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Crash Bandicoot Mind Over Mutant Xbox 360 bazar

Popis

Crash Bandicoot - Mind Over Mutant

(Omlouváme se za strojový překlad)

Řada Crash Bandicoot začal na PlayStation v roce 1997, a mysl přes Mutant je 15. hra v sérii. Stejně jako posledních Crash výletů, to je 3D platforma dobrodružství, ve kterém budete ovládat roztomilý Bandicoot, jak se znovu pokusí zachránit svět před katastrofou. Ale na rozdíl od předchozích her, které byly založeny na úrovni, Mind přes Mutant je více bez roamingu záležitost, kde budete muset dokončit misi k pokroku.

Tentokrát zlé Lékaři Neo Cortex a Nitrus Brio vymysleli zařízení nazvané NV, která je podivně podobný iPhone. Tato NV přebírá mozku všichni, kdo ji setkávají (opět kupodivu podobně jako iPhone). Crash je jediný, kdo je imunní vůči účinkům této zákeřné zařízení, a tak je na něm, aby vyrvat své kamarády ze své ďábelské kontroly. Mind přes Mutant obsahuje všechny znaky známe a milujeme z Crash of the Titans, včetně Aku Aku, Nina kůra, The Ratnicians a Crash Bandicoot sestra Coco.

Crash zkoumá Wumpa ostrov a okolní svět, a jak on dělá, aby mohl komunikovat s non hratelných postav, kteří mají vykřičník nad hlavou. Když mluví s těmito znaky, že shromažďuje informace, které mu pomůže v jeho pátrání.

Bude také najít předměty rozházené, že mu pomohl dokončit jeho úkol, jako je například běžecké boty, aby ho rychlejší, nebo moc ups, aby se jeho útoky silnější. Jako Crash porazí soupeře nebo dojde věci "Mojo" je propuštěn a jako Crash sbírá to, jeho síly byly modernizovány. Spíše než porazit všechny své protivníky, Crash může převzít kontrolu nad některými protivníků a využít jejich silné stránky a schopnosti, aby mu pomohl s jeho cíli.

Druhý hráč se může připojit Crash kdykoli v průběhu hry pro dva hráče zábavy, kde je váš přítel může kontrolovat "Carbon Crash Bandicoot", jiný s bílou kožešinou.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta