• -50%
Tom Clancy's HAWX - Xbox 360
search

Tom Clancy's HAWX - Xbox 360

98,02 Kč
49,01 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Tom Clancy HAWX

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vy jste často spoléhal na ně v jiných Tom Clancy, ale poprvé se dostanete ke hře jako moderní stíhací pilot v nejvíce vzrušující bojovém letu sim této generace. Vezmeme-li roli pilota amerického herní děj obsahuje prvky z obou Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 a EndWar, jak můžete skončit bránit Spojené státy z firemních žoldáků.

Ačkoli to nabízí dostatek realisticky modelované letadel a dalších vojenských vozidel se jedná o přístupné, rychlá arkádová akční hra - není dusno simulátor. Budete se zapojily desítky bogey najednou a nikdy nebudete muset starat o vyčerpání raket, natož cíle.

Unikátní Enhanced Reality System (ERS) umožňuje přizpůsobit obtížně úroveň však budete chtít, se sadou pilotních asistencí, které umožňují předat kontrolu nad věcí, jako je radar, kontroly poškození a proti zhasnutí motoru opatření k počítači. Nebo si můžete jednoduše převzít kontrolu nad všechno sami a dokázat sami skutečnou Top Gun.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

S360TOME001
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.