• -50%
Gears Of War Double Pack ( 1 & 2) (18) - Xbox 360
search

Gears Of War Double Pack ( 1 & 2) (18) - Xbox 360

149,00 Kč
74,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Gears of War Double Pack (1 &amp: 2) (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Gears of War, Xbox 360 exkluzivní hra, která spojuje taktické akce s Survival horor, vtáhne hráče do hlubokého a trýznivé příběhu o epické bitvy lidstva o přežití proti Locust Horde, děsivé rase bytostí, které se objeví z nitra planety. Děj se odehrává jako hollywoodský trhák - charakter vedení Marcus Fenix ??staví pokročilé lidské technologie proti drtivé Locust Horde. Postavený kolem revolučního třetí osoby taktický bojový systém a úchvatné, s vysokým rozlišením vizuálů od Unreal Engine 3, Gears of War vás vtáhne do příběhu děsivé války a přežití.

Pro ty, kteří milovali Gears of War, Gears of War 2 navazuje na něm ve všech směrech, ale s několika významnými vylepšeními. Existuje více zbraní, větší vozidla, a další akce. Nepřátelé jsou mnohem nebezpečnější, a celková zkušenost je více pohlcující než kdy jindy. A s revoluční taktický bojový systém, hra bude vyžadovat nejen rychlá reakční doba a střelba zručnost, ale také výzvou, abyste vymyslet strategii, která bude pracovat proti nepřátelům, kteří vykazují inteligentní AI.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

S360GGEARS001
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.