• -50%
  • Vyprodáno
World of Tanks - Combat Ready Starter Pack - Xbox 360
search

World of Tanks - Combat Ready Starter Pack - Xbox 360

368,45 Kč
184,23 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


World of Tanks - Combat Ready Starter balíček

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pokud jste měli vaše hlava nacpal pod skálou za posledních pár let, je pravděpodobné, že jste ještě neslyšeli o World of Tanks. On-line hra pro více hráčů vzal Evropu útokem v roce 2011 na PC se svým poměrně jednoduché, ale návyková premise - vyhodit nádivku ze všeho, co se hýbe. Nejlepší část? Každý je tank.

Hra je především o neuvízly v souladu s ostatními hráči a ve verzi Xbox 360 až 30 tanků (rozděleno do dvou týmů) soutěžit v době přes 10 podrobných map. Týmová práce je klíčem k vítězství den!

Nebudete jen dostat na hromadu do boje v těžké váze vozidla. začínající hráč v Scrappy tier 1 poté vozidla pracovat svou cestu až na vrchol ozbrojené války. Hráči si mohou upgradovat celou řadu různých částí na svém tanku, včetně zbraní, věží, motorů a další. S více než 100 dostupných vzít na projížďku nádrže, je tu něco, aby vyhovovaly každé herní styl.

World of Tanks: Xbox 360 Edition má tři různé herní módy - "standardní", ve kterém hráči se pokoušejí zachytit základny opačné straně je: "Setkání", ve kterém oba týmy snažit brát stejnou základnu a "útok", který je především o adrenalinové souboje v jediném základním zakázky.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

885370808124
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.