• -50%
World of Tanks - Combat Ready Starter Pack - Xbox 360
search

World of Tanks - Combat Ready Starter Pack - Xbox 360

368,45 Kč
184,23 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

World of Tanks - Combat Ready Starter balíček

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pokud jste měli vaše hlava nacpal pod skálou za posledních pár let, je pravděpodobné, že jste ještě neslyšeli o World of Tanks. On-line hra pro více hráčů vzal Evropu útokem v roce 2011 na PC se svým poměrně jednoduché, ale návyková premise - vyhodit nádivku ze všeho, co se hýbe. Nejlepší část? Každý je tank.

Hra je především o neuvízly v souladu s ostatními hráči a ve verzi Xbox 360 až 30 tanků (rozděleno do dvou týmů) soutěžit v době přes 10 podrobných map. Týmová práce je klíčem k vítězství den!

Nebudete jen dostat na hromadu do boje v těžké váze vozidla. začínající hráč v Scrappy tier 1 poté vozidla pracovat svou cestu až na vrchol ozbrojené války. Hráči si mohou upgradovat celou řadu různých částí na svém tanku, včetně zbraní, věží, motorů a další. S více než 100 dostupných vzít na projížďku nádrže, je tu něco, aby vyhovovaly každé herní styl.

World of Tanks: Xbox 360 Edition má tři různé herní módy - "standardní", ve kterém hráči se pokoušejí zachytit základny opačné straně je: "Setkání", ve kterém oba týmy snažit brát stejnou základnu a "útok", který je především o adrenalinové souboje v jediném základním zakázky.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

885370808124
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.