• -50%
Halo 4 *2 Disc* - Xbox 360
search

Halo 4 *2 Disc* - Xbox 360

269,23 Kč
134,62 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Halo 4 * 2 Disc *

(Omlouváme se za strojový překlad)

Halo 4 je další senzace splátka v kultovní série, která je ve tvaru historii zábavy a definovala desetiletí hraní. Nastavit téměř pět let po událostech z Halo 3, Halo 4 má řadu tučným novým směrem a připravuje půdu pro epickou nové sci-fi ságy, ve kterém je Master Chief se vrací čelit osudu a tvář starověké zlo, které ohrožuje osud celého vesmíru ...

Kromě bohatého příběhu a kampaně Halo 4 zavádí nový průkopnický multiplayer nabídku s názvem "Halo nekonečno", která vychází z bohaté historie multiplayer volebního práva a slibuje i nadále inovovat a nově definovat způsob, jakým lidé myslí o vyprávění a multiplayeru zkušeností.

Funkce:

Odebírací Saga začíná - Zkušenosti úsvit epické nové Halo dobrodružství, sólo nebo rozdělené obrazovky až se třemi kamarády. Přesahují Story - Halo 4 je nekonečno Multiplayer je k dispozici obrovsky rozšířil sadu multiplayerových módů, zbraní, vozidel, obrněných schopností, nové výzbroje a Spartan IV progrese hráč systému. Spartan Ops - Rozšiřte své zkušenosti kampaně v masivním měřítku dobrodružství, které navazuje na Halo 4 kampaně. Dostávat týdenní sérii filmových epizod na Xbox LIVE následovaný Novým herních misí hrál sólo nebo kooperativně až s třemi přáteli. Válečné - Bitva soutěž v čerstvých pohlcující nových herních módů a strategií. Edge-of-your-Seat Entertainment: Ponořte se do Halo 4 's grafikou, zvukem a epické, včetně tajemné a smrtící novou třídu nepřátel.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

885370443219
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.