• -50%
Kinect Nat Geo TV (7) - Xbox 360
search

Kinect Nat Geo TV (7) - Xbox 360

398,07 Kč
199,04 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Kinect Nat Geo TV (7)

(Omlouváme se za strojový překlad)

"Kinect Nat Geo TV" mísí světoznámé Nat Geo WILD TV show epizod s intuitivním Kinect pro technologii Xbox 360, přepravu dětí a jejich rodin po celém světě rozšířit své znalosti a zároveň inspirující pocit údivu a vzrušení. Prostřednictvím kouzlo Kinect "dostat dovnitř a prozkoumat" interaktivity, udělat víc, než jen sledovat epizody - zapojit se, hrát si a učit jako "Kinect Nat Geo TV" promění váš obývací pokoj do zvířecího prostředí a vy do různých zvířat, jako je například medvěd, aniž by museli opustit svůj obývací pokoj.

National Geographic Society si klade za cíl posílit rozrušit a děti o jejich světě přes ohromující fotografie a videa, úžasné fakty a poutavé vyprávění v kombinaci s dynamickým interaktivní zážitek. Společně Nat Geo WILD TV a National Geographic Děti a s "Kinect Nat Geo TV" poskytují nejvyšší dynamický interaktivní televizní zážitek, který inspiruje děti, aby se zájem o naši planetu.

Vyřešit záhadné hádanky, dozvědět se o přírodním prostředí a poznat exotická zvířata a najít inspiraci k péči o planetu. Během epizody, budou vizuální efekty, které se položí přes obrazovku představující interaktivních zkušenosti, které Hráči si mohou vybrat a zapojit se. Kromě toho, "Kinect Nat Geo TV" bude poskytovat přístup k archivovaným epizod Nat Geo WILD televizních programů přes Kinect (Xbox LIVE (zdarma) členství a dodatečné poplatky se vztahují).

"Kinect Nat Geo TV" je jen jedním z nových hravé učení zkušenosti jsou k dispozici pro Kinect, které poskytují dětem a rodinám s úplně novými způsoby, jak se naučit a zároveň baví a bavil prostřednictvím interaktivní televize.

885370377569
2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.