• -50%
Dance Central 2 (Kinect) - Xbox 360
search

Dance Central 2 (Kinect) - Xbox 360

368,45 Kč
184,23 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Dance Central 2 (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Untitled Document

Připravte se na nejprodávanější taneční na Kinect! S dalším vrah soundtrack, nejlepší rutiny a všechny nové funkce pro více hráčů, Dance Central 2 je určitě dostat své párty!

Je čas na párty! Tým se se svými přáteli při společném tanci s all-nové simultánních funkcí pro více hráčů. Hráči mohou spadnout dovnitř nebo ven kdykoli během písně, takže party nikdy přestat! Napumpovat hlasitost! Dance Central 2 je vybaven jedinečnou hudební doprovod více než 40 nových tanečních hitů a klasiky. Nová, plně integrovaná ve hře Music Store umožní hráčům rozšířit jejich knihovnu skladeb pomocí importu jejich Dance Central seznam skladeb Dance Central 2, čímž se počet dostupných skladeb při uvedení na více než 100 stop! Kick it s Crews! Dance Central 2 nabízí řadu nových postav a favority fanouška spárovaných jako taneční posádky, z nichž každý má vlastní oblečení, záložní tanečníků a podpisových míst. Stejně jako v reálném jak to dostane. Tanec Central 2 poskytuje detailní zpětnou vazbu pro každého hráče a, poprvé, umožňuje hlasové příkazy v rámci procesu praxe!

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

885370326215
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.