• -50%
Fable III/3 - Xbox 360
search

Fable III/3 - Xbox 360

333,65 Kč
166,83 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Fable III / 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Od svého vzniku se trhák "Fable" série nabídl hráčům možnost zvolit si vlastní osud jako hrdina, padouch nebo někdo mezi, kde jsou možnosti neomezené a důsledky mohou vážit těžce na cestě k velikosti.

V tomto novém dobrodružství, hráči svědky tyranie, chudoby a nespravedlnosti mor jejich zemi. Uvidí lidé rozdělena, a budou nuceni postavit se za změnu. Budou rovněž nuceny odpovědět na otázku - Co byste obětovat zabezpečit korunu Albion? Budete zachovávat hodnoty a principy, které vedly ke svému vzestupu, nebo budete být poškozeny stanice, které jste usiloval získat? Budete monarcha lidí, nebo přinést celistvost Albionu na pokraji zhroucení?

V epickém příběhu o Fable III, cesta vládnout trůn Albionu začíná pět let po událostech z předchozí kapitoly, a budete hrát jako dítě svého hrdinu z Fable II. Jak jste si vládnout své království jako král nebo královna, budete vyzván, aby se volby a oběti, které prověří vaše morálku a může ovlivnit celý váš království. Témata hrdinství, vedení a proto jsou přijímána na velkém měřítku, jak budete bojovat sjednotit rozdělenou lidí.

Vlastnosti: An všichni hvězdné obsazení přinese pestré obsazení Albion k životu - Fable III je vybaven hlasový talent John Cleese, Stephen Fry, Simon Pegg, Bernard Hill, Ben Kingsley, Zoe Wanamaker a Michael Fassbender abychom jmenovali alespoň některé! Shromáždit odolnost - Ve Fable III budete bojovat získat srdce a věrnost Albion ve své snaze, aby se stal vládcem Albion potřebuje, stačí si vzpomenout, jak jste se dostali do hozen ...

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

885370197471
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.