• -50%
Halo 3: ODST *2 Disc* - Xbox 360
search

Halo 3: ODST *2 Disc* - Xbox 360

142,53 Kč
71,27 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Halo 3: ODST * 2 Disc *

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vyvinutý exkluzivně pro Xbox 360 uznávaného developer Bungie Halo 3: ODST je rozšíření stand-alone, která rozšiřuje oceňované Halo 3 zkušenosti s hodinách novou kampaň a multiplayer. Vydání dodává nový rozměr všeobjímající vesmíru, který hráči po celém světě známý a miloval po dobu delší než šest let.

Nová kapitola kampaň předchází události, které se odehraje v "Halo 3" a dává hráčům nový pohled očima nové hrdiny v "Halo" vesmíru. Nové multiplayerových map bylo zajištěno, že oceněný Xbox LIVE zkušenost "Halo 3" pokračuje prospívat.

Vlastnosti: Zcela nový obsah kampaně - K "Halo 3: ODST" kampaň je zajímavý postranní příběh, který se odehrává během děsivých událostí, které vedly až k návratu Master Chiefa do New Mombasa ve "Halo 3." Zažít osud Země z zbrusu nové perspektivy speciálních jednotek ODST (Orbital Drop Shock Trooper), přidáním jedinečný výhled a nové herní prvky na události, které se rozkládají ve finále trilogie je. Zatímco pocit z této nové kapitoly se výrazně podobají jako v předešlých "halo" zkušeností, "Halo 3: ODST" bude vyžadovat hráče zaměstnávat více prvků Stealth a mazaný, než kdykoliv předtím. Nový hrdina - Připravit k poklesu. Známý pro jejich odvaze, statečnosti a občas, duševní choroby, ODSTs patří mezi nejdivočejší UNSC vojáků, pyšnící se na bytí první jednotka nasazena do nepřátelských situací. I když ne tak velký, ani nadpřirozeně nadaný jako jejich Spartan kamarádů, tyto "Hell propojek" více než kompenzovat svými divokými postoji a neochvějnou nervu. Rozšířil sbírku více hráčů - Ne "Halo" zkušenost by nebyla úplná bez průlomové obsah pro více hráčů, * a "Halo 3: ODST" dává fanoušci více toho, co mají rádi. S exkluzivních nových map a plné možností Forge, budou hráči najdou více obsahu pro více hráčů než kdykoliv předtím s "Halo 3: ODST" Neustále rostoucí možnosti Společenství - Hráči budou i nadále využívat všechny velké "Halo 3" technologické inovace včetně uložených filmů, screenshoty, kampaň Scoring a čtyři hráče co-op. Všechny nové multiplayerových map plně podporují editor Forge, které nabízejí nekonečné možnosti přizpůsobení pro fanoušky.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

882224751841
4 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.